Prezent dla chłopaka

  • 2015-11-28, o 13:02
  • 70
  • 15 301
  • 53
  • 57

Re: Prezent dla chłopaka

Mój chłopak jest muzykiem, gra na gitarze. Kupiłam mu drewniane broszki: jedną z motywem gitary elektrycznej, drugą - akustycznej. Bardzo mu się to spodobało, nosi albo na koncerty albo po prostu casualowo… w końcu muzyka to nie tylko pasja, to styl życia xD

2021-02-19 15:56:16 autor cassandra

Kurczę, mój może nie jest profesjonalnym muzykiem, ale lubi sobie pobrzdąkać na gitarze. Gdzie takie muzyczne brochy można dostać? :D

2021-02-23 11:56:47 autor tytuskabomba

 

Pewnie jak poszperasz w necie to znajdziesz sporo, ja akurat zamawiałam z takiego sklepu BeWooden :-) 

Re: Prezent dla chłopaka

Jestem zwolenniczką praktycznych prezentów. Czasem można wychwycić, co facetowi jest potrzebne, czasem nawet o tym wspomina. Z takich prezentów jest się najbardziej zadowolonym.

Re: Prezent dla chłopaka

Coś związane z hobby, ubrania- bluza, koszula, fajne skarpetki, może masaż albo jakiś zabieg kosmetyczny/trychologiczny, wizyta u barbera ;)

Re: Prezent dla chłopaka

Zegarek

Re: Prezent dla chłopaka

dziwia mnie takie pytania, Ty nie wiesz czym on się interesuje?

Re: Prezent dla chłopaka

Najlepiej coś związanego z jego zainteresowaniami, albo praktycznego. Na pewno nie rzecz, którą rzuci w kąt, tylko taką, z której się ucieszy :)

Re: Prezent dla chłopaka

mój ciągle siedzi w komputerze takie ma hobby co zrobić dlatego wiedziałam co mu kupić padło na fotel nitro 550 z genesisa ale będzie niespodzianka.

Re: Prezent dla chłopaka

jezeli nie wiesz co mu dac, to po prostu go zapytaj. ja sie prosto z mostu zawsze pytam jezeli nie mam pomyslu na prezent dla chlopaka. w tym roku na urodziny chcial dostac jakies fajne kosmetyki do brody. wiec mu kupilam linie kosmetykow tylko dla mezczyzn- only for men barber edition. Moj partner byl zadowolony z takiego prezentu. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Prezent dla chłopaka

Zależy co lubi. Mój maz np. to zapalony gracz komputerowy dlatego w na prezent  kupiłam mu nowe , takie i na kompa i na konsolę słuchawki do grania . Genesis Selen 400, polecono mi je,

Re: Prezent dla chłopaka

Ja lubię wszelkie akcesoria wędkarskie i żona o tym wie.

___________________

 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: