Jak pofarbować włosy?

  • 2011-04-09, o 07:49
  • 65
  • 29 273
  • 37
  • 56

Re: Jak pofarbować włosy?

Z farbowaniem w domu jest ten problem, że jeśli znacząco kolor różni się w skali ciemny/jasny to raczej wciąz będzie różnica w odrostach, jako, że nie rozjaśniono lub ściągania wcześniej koloru.

Ja długo farbowałam sobie na rudy. U fryzjerki efekt od razu piękny, jednak ona jeszcze rozjaśniała wcześniej włosy, natomiast samej było zawsze jakieś takie przejście, jakby ombre. Obecnie farbuję włosy na czarno, więc na moich ciemnych włosach nie robi to różnicy :) Nawet jasne końcówki złapało :) Zaś w temacie na przykład blondu, farbuję mamie włosy na blond, odrosty ma swoje czarne z domieszką siwych i zawsze kolor wychodzi ciemniej troszkę niż na końcówkach, po drugim farbowaniu za np miesiąc wyrównuje się odrost z poprzedniego farbowania.

Re: Jak pofarbować włosy?

Polecam Olaplex ale najlepiej taki salon, który również zastosuje 4 i 5 (szampon oraz odżywkę). No 3 nie jest typową odżywką. To raczej kuracja, która działa wewnątrz, a nie daje super wizualnego efektu, jak po dobrej masce, dlatego warto użyć 4 oraz 5, a wtedy naprawdę efekt świetny. Co do salonu to za taką cenę wybrałabym inny, bo to żadna filozofia w takim zabiegu i nie ma, co przepłacać.

Re: Jak pofarbować włosy?

U mnie pod spodem, od strony szyi, włosy zawsze były jaśniejsze po farbowaniu. Naturalne mam w tym miejscu jaśniejsze. A teraz nie farbuję i problem z głowy :) Pojawiają mi się siwe kosmyki, ale póki nie są mocno widoczne, nie będę farbowała.

Re: Jak pofarbować włosy?

Lepiej u fryzjera chyba, że używamy zmywalnych farb 

Re: Jak pofarbować włosy?

Zawsze polecam każdemu jak już ma coś działaś w domu tutorial Brada Mondo :D

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: