Najlepszy suchy szampon?

  • 2016-09-24, o 11:25
  • 34
  • 7 057
  • 33
  • 28

Re: Najlepszy suchy szampon?

Dla mnie Batiste i L'Biotica są bardzo dobre. 

Re: Najlepszy suchy szampon?

Batiste jest najlepszy jak dla mnie

Re: Najlepszy suchy szampon?

Najlepszy jest Batiste :)

Re: Najlepszy suchy szampon?

Dla mnie bardzo dobrym suchym szamponem jest ten od Ecocera. Są szampony do przetłuszczających się włosów, do ciemnych, specjalne które zwiększają objętość i do łamliwych i kruchych włosów. Ja osobiście używam do przetłuszczających się ponieważ mam z tym lekki problem ale dzięki temu szamponowi jest dużo lepiej. Dodatkowo bardzo dobra cena a włosy wyglądają jak świeżo umyte :D

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepszy suchy szampon?

Jak dla mnie numerem jeden jest Batiste, tak samo jak u Was:) Testowałam jeszcze z l'oreala i isane ale nie dają takiego fajnego efektu objętości jak batiste.

Re: Najlepszy suchy szampon?

Dla mnie bardzo dobrym suchym szamponem jest ten od Ecocera. Są szampony do przetłuszczających się włosów, do ciemnych, specjalne które zwiększają objętość i do łamliwych i kruchych włosów. Ja osobiście używam do przetłuszczających się ponieważ mam z tym lekki problem ale dzięki temu szamponowi jest dużo lepiej. Dodatkowo bardzo dobra cena a włosy wyglądają jak świeżo umyte :D

2021-07-16 14:10:36 autor MałaCukierkowa123

Nie miałam  pojęcia, że ta marka ma w swojej ofercie suche szampony.

Re: Najlepszy suchy szampon?

Jak dla mnie numerem jeden jest Batiste, tak samo jak u Was:) Testowałam jeszcze z l'oreala i isane ale nie dają takiego fajnego efektu objętości jak batiste.

2021-07-24 17:17:10 autor Różyczka

Znam i to jest sztosik. Zapachy też mają super. Używam raz na dluuuugi czas, ale jednak zawsze mam takie małe opakowanie w zapasie :D

Re: Najlepszy suchy szampon?

tylko i wyłącznie batiste, inne są o wiele wiele gorsze ;p

Re: Najlepszy suchy szampon?

Od jakiegoś czasu mam hebanowe, czarne włosy. Czy poleciłybyście jakieś suche szampony do czarnych włosów, żeby nie było ani białych ani brązowych śladów po szamponie?

Re: Najlepszy suchy szampon?

Od jakiegoś czasu mam hebanowe, czarne włosy. Czy poleciłybyście jakieś suche szampony do czarnych włosów, żeby nie było ani białych ani brązowych śladów po szamponie?

2021-08-09 21:01:05 autor yumimadoka

 

Podpinam się pod pytanie.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: