Co moge kupic na 40 urodziny mamy?

  • 2016-01-23, o 16:41
  • 52
  • 12 298
  • 44
  • 30

Re: Co moge kupic na 40 urodziny mamy?

Swojej mamie na urodziny kupiłam Royal Bee Elixir, krem przeciwzmarszczowy dla kobiet w wieku 40 do 70+

Re: Co moge kupic na 40 urodziny mamy?

Portfel

Re: Co moge kupic na 40 urodziny mamy?

swojej mamie na urodziny kupiłam mega fajny krem przeciwzmarszczkowy Royal Bee Elixir oczywiscie do tego jakies czekoladki, ktore bardzo lubi i kwiaty i czerwone wino ;)

Re: Co moge kupic na 40 urodziny mamy?

Może coś z biżuterii?

Re: Co moge kupic na 40 urodziny mamy?

Ja zawsze wybieram biżuterię ewentualnie torebkę

Re: Co moge kupic na 40 urodziny mamy?

Może jakaś łądna biżuteria ;)

Re: Co moge kupic na 40 urodziny mamy?

A czy twoja mam czyta ksiażki? ksiązka zawsze jest super, ewentualnie jakaś zakąłdka i perfumy

Re: Co moge kupic na 40 urodziny mamy?

Ja mamie kupuje to co akurat jej się kończy, co musiałaby kupić lub to co jej potrzebne/będzie korzystać z tego. W tym roku kupiłam jej zestaw przeciw wypadaniu włosów z Radical, żelki na zdrowe włosy, olejek konopny, krem do twarzy i dezodorant. Generalnie co roku też kupuje książki. Polecam też komplet filiżanek, jeśli szykuje się nowa kuchnia lub marzy się jej takie coś

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co moge kupic na 40 urodziny mamy?

Dokładnie jak jest napisane powyżej. Też zazwyczaj staram się obserwować czego Mamie brakuje albo o czym mówi, że chciałaby albo ogólnie co ogląda na zakupach, by prezent jednocześnie był niespodzianką ale jednocześnie był funkcjonalny i się podobał. Plus książka też jest idealna jak się zna gust solenizantki. 

Innym wyjściem są np. karty podarunkowe do ulubionych sklepów albo ogólnie galerii i centr handlowych. To bardzo dobre ale i bezpieczne wyjście z podbramkowej sytuacji. 

Re: Co moge kupic na 40 urodziny mamy?

Ja też obserwuję, słucham, czego mamie brakuje i jeśli jest taka okazja, dostaje użyteczny prezent :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: