Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

  • 2012-03-08, o 22:02
  • 121
  • 72 317
  • 51
  • 65

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Z własnego doświadczenia wiem, że najrozsądniejszym pomysłem jest początkowe wybranie się do poradni dentystycznej. Tam zostaną nam udzielone wszelkie, niezbędne informacje dotyczące naszego uzębienia ale również sposobu dbania o nie. W centrum medycznym usunięto reklamę  udzielono mi pełnego wsparcia ale również porad, które okazały się doskonałym wstępem do dbania o zęby. :)

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

wizyta w gabinecie, najczęściej przyczyną jest kamień poddziąsłówy

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Płukanie szałwią albo dentoseptem i żel Oreel do smarowania dziąseł. Skuteczne i sprawdzone sposoby.

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Płukanie szałwią albo Dentoseptem, są też żele do smarowania. A może trzeba zmienić szczoteczkę na miękką i pastę na niej podrażniającą dziąsła. U mnie pomogło. 

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Mi pomaga Witamina C Molecul specjalne mikrogranulki o uwalnianiu przez 8 godzin.  Dziąsła goją się w ciągu 1 - 2 dni jak biorę codzienie zero nawrotów 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Dobrze poznać Wasze rady. Na pewno wypróbuję.

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Mam problem z bruksizemem i odsłaniają mi sie przez to szyjki zębowe, pomoźcie, co robić poza dentstą, są jakies preparaty z apteki na to?

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Jest jakiś żel do smarowania dziąseł można zapytać waptece

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Niedawno rozmawiałam z panią dentystką i na dziąsła radziła zastosować na co dzień pastę Meridol, najlepiej na zmianę z Elmexem zielonym.

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Niedawno rozmawiałam z panią dentystką i na dziąsła radziła zastosować na co dzień pastę Meridol, najlepiej na zmianę z Elmexem zielonym.

2021-07-04 21:59:03 autor yumimadoka

 

Mi poleciła stosować Elmex zielony na przemian z Sensodyne.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: