Wybielająca pasta do zębów

  • 2019-08-27, o 18:08
  • 25
  • 7 615
  • 17
  • 23

Re: Wybielająca pasta do zębów

Dla mnie lepsza jest biała perła niż węglowe. Po czarnej paście nie zauważam efektów, natomiast po białej perle efekt był widoczny gołym okiem.

Re: Wybielająca pasta do zębów

U mnie zdecydowany efet przyniosła WYBIELAJĄCA PASTA DO ZĘBÓW z olejkiem herbacianym i miętą

Problem był poważny, miałam zniszczone, żółte zęby przez papierosy i kawę, ale systematyczne stowanie tej pasty zdecydowanie poprawiło ich wygład

Pasta pomaga zapobiegać powstawaniu ubytków i utrzymać odpowiedni poziom pH w jamie ustnej.

Głęboko oczyszcza zęby i dziąsła.

jest nie droga i dostępna tutaj 

www.allegro.pl/użytkownik/eko_kosmeteria

Gorąco polecam i życze szerokiego uśmiech

Re: Wybielająca pasta do zębów

Miałam to samo.

Dla mnie lepsza jest biała perła niż węglowe. Po czarnej paście nie zauważam efektów, natomiast po białej perle efekt był widoczny gołym okiem.

2020-05-08 16:54:55 autor ogk

 

Re: Wybielająca pasta do zębów

Ja obecnie używam Colgate z dodatkiem węgla. Używam tylko raz dziennie tej, ponieważ walczę z nadwrażliwością zębów i używam przez resztę dnia elmexu. Odważyłam się dopiero teraz na pastę wybielającą, ponieważ bałam się użyć jakiejkolwiek innej niż elmex, ale ostatecznie sprawdziło się wprowadzenie drugiej pasty. Elmex nie radzi sobie z osadem i przebarwieniami niestety, więc dla pań z nadwrażliwością polecałabym próbować maksymalnie raz dziennie używać mocniejszej pasty, poza tą, którą poleci dentysta

Nie wybielajcie zebów pasta, tylko zdzieracie sobie ochronne szkliwo!

Re: Wybielająca pasta do zębów

Nie wybielajcie zebów pasta, tylko zdzieracie sobie ochronne szkliwo!
2020-06-15 11:08:38 autor Trusiak

 

Masz na myśli preparaty do wybielania czy również pasty wybielające?

U dentysty

Re: Wybielająca pasta do zębów

Polecam sodę oczyszczoną 

Re: Wybielająca pasta do zębów

przede wszystkim zadne domowe sposoby sody nie sody.. jak juz cos uzywac to dobrej pasty np z weglem aktywnym

Re: Wybielająca pasta do zębów

 z weglem? przeciez to czarny kolor to jak sie to ma do wybielania?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: