Czy strona osiągnęła już swój ostateczny wygląd?

  • 2019-08-27, o 22:36
  • 12
  • 2 977
  • 8
  • 9

Czy strona osiągnęła już swój ostateczny wygląd?

Po zmianie wyglądu strony nie mogę zamieszczać komentarzy pod postami na blogu, nie mam nawet takiego okienka. Mogę jedynie odpowiadać na komentarze pod starymi postami. Nie działa mi także rozwijanie menu (trzy poziome kreski) i lupka, a w dniu zmiany, tuż przed jej dokonaniem, wszystko elegancko mi działało :( Edit: Na komentarze na blogu też jednak nie mogę odpowiadać.

Re: Czy strona osiągnęła już swój ostateczny wygląd?

Mam to samo 

Re: Czy strona osiągnęła już swój ostateczny wygląd?

U mnie to samo z blogiem. Brak możliwości dodawania komentarzy. Nie ma takiego okienka. 

Re: Czy strona osiągnęła już swój ostateczny wygląd?

Niektóre rzeczy też są poprzesuwane, tak jak teraz pisząc odpowiedź okienko nie jest umieszczone na całej stronie, ale po prawej jest pusto.

Re: Czy strona osiągnęła już swój ostateczny wygląd?

Mam tak samo jak dziewczyny wyżej :(

K.K.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czy strona osiągnęła już swój ostateczny wygląd?

Hej, 

Czy nadal występują u Was jakieś problemy z korzystaniem ze strony, forum czy bloga? Jeżeli tak to dajcie mi znać a przekażę dalej do działu technicznego ;) 

Re: Czy strona osiągnęła już swój ostateczny wygląd?

Hej, 

Czy nadal występują u Was jakieś problemy z korzystaniem ze strony, forum czy bloga? Jeżeli tak to dajcie mi znać a przekażę dalej do działu technicznego ;) 

2019-12-13 15:28:34 autor jagodach

Wszystko działa poprawnie :)

Re: Czy strona osiągnęła już swój ostateczny wygląd?

Wszystko jest ok :)

Re: Czy strona osiągnęła już swój ostateczny wygląd?

Nareszcie pojawiło się sortowanie produktów według ceny ☺️ To duże ułatwienie i zmiana na plus ☺️

Re: Czy strona osiągnęła już swój ostateczny wygląd?

Nareszcie pojawiło się sortowanie produktów według ceny ☺️ To duże ułatwienie i zmiana na plus ☺️
2021-06-14 13:38:15 autor koniczyna684

Cieszymy się, że jesteście zadowolone :D

Re: Czy strona osiągnęła już swój ostateczny wygląd?

Wszystko fajnie działa :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: