dobry korektor pod oczy

  • 2016-11-12, o 17:22
  • 68
  • 16 016
  • 42
  • 50

Re: dobry korektor pod oczy

używam aktyualnie korektoru true mach z l'oreal i jest on chyba bardziej na jakieś wyjścia, czy coś w tym tylu bo jest chyba jednak za dobry że tak powiem na codzień. A potrzebowałabym właśnie czegos lekkiego, bo nie mam jakichś problemów z worami pod oczyma. Zależy mi przedewszystkim na rozśwetleniu i choc minimalnym kryciu.

2016-11-12 17:22:14 autor hellosadnessxx

 

ja również coś lekkiego szukam

Re: dobry korektor pod oczy

Kończy mi się korektor, ale od pewnego czasu już i tak kolor nie pasuje, jest o wiele za ciemny. Czy znacie jakiś bardzo jasny korektor? Coś czemu blisko do bieli? Odcienie które do tej pory używałam i byłuy podpisane jako "porcelain" czy "ivory" zdecydowanie są o wiele ciemniejsze niż cera, a nawet podkład

2021-05-25 07:53:06 autor yumimadoka

Hej nie wiem jak blisko bieli szukasz odcienia ale spróbój tego z firmy Makeup Revolution Conceal & Correct odcień C0 jest po prostu biały :p

 

2021-05-25 13:50:12 autor jagodach

Przetestowałam ten C0 z Revolution. Tak! Tego szukałam! <3 Dziękuję, sprawdziło mi się idealnie, łączy się super z kolore podkładu :)

Bourjois always fabulous lub Eveline

Re: dobry korektor pod oczy

Bourjois always fabulous lub Eveline
2022-03-22 07:17:13 autor rum

 

Właśnie mam ochotę wypróbować jeden i drugi ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Ja mam zamiar wypróbować z Eveline

Re: dobry korektor pod oczy

Jest teraz tak dużo dobrych korektorów, że trudno się zdecydować na jeden ;)

Re: dobry korektor pod oczy

Korektor Eveline polecam :)

Re: dobry korektor pod oczy

Muszę wypróbować korektor z Eveline.

Re: dobry korektor pod oczy

ja sobie niedawno zamowilam z rimmela, cos ponad 20 zł placilam na notino, fajny jest :) bardzo dobrze kryje :)

Re: dobry korektor pod oczy

ja sobie niedawno zamowilam z rimmela, cos ponad 20 zł placilam na notino, fajny jest :) bardzo dobrze kryje :)

2022-05-25 21:01:25 autor minionka

Jaki sobie zamówiłaś? 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: