Najlepszy nawilżający krem do stóp

  • 2021-05-18, o 01:19
  • 8
  • 440
  • 8
  • 8

Najlepszy nawilżający krem do stóp

Szukam skutecznie nawilżającego kremu do pielęgnacji stóp. Co możecie polecić?

Re: Najlepszy nawilżający krem do stóp

Ja teraz stosuję krem z Gehwol, bo naczytałam się dobrych opinii. Trudno jednak mi go w pełni polecić po 3 dniach, ale wiele osób, które go recenzowało było zachwyconych.

Re: Najlepszy nawilżający krem do stóp

Najlepszy dla mnie był jeden krem z She Foot, ale został chyba wycofany. Polecam patrzeć na kremy z dużą zawartością mocznika. Dobrze nawilżają. 

Re: Najlepszy nawilżający krem do stóp

Ja bym się podpięła pod pytanie poniekąd, czy znacie może kremy nawilżające do stóp o działaniu podobnym do antyperspirantów? Trochę nietypowe połączenie, ale przydałoby się coś takiego

Re: Najlepszy nawilżający krem do stóp

Ja bym się podpięła pod pytanie poniekąd, czy znacie może kremy nawilżające do stóp o działaniu podobnym do antyperspirantów? Trochę nietypowe połączenie, ale przydałoby się coś takiego

2021-05-21 13:06:05 autor yumimadoka

A słyszałaś o Dezodorancie do stóp w kremie z m.in. mentolem, szałwią i aloesem w składzie z firmy BARWA ? 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepszy nawilżający krem do stóp

Ja bym się podpięła pod pytanie poniekąd, czy znacie może kremy nawilżające do stóp o działaniu podobnym do antyperspirantów? Trochę nietypowe połączenie, ale przydałoby się coś takiego

2021-05-21 13:06:05 autor yumimadoka

Zobacz sobie Acerin przeciwpotny krem do stóp. Kosztuje ok. 13 zł. W ogóle marka ma dobre produkty do stóp, dedykowane problematycznym stopom. Na pewno można kupić Acerin online, ale są też w aptekach stacjonarnie. 

Re: Najlepszy nawilżający krem do stóp

Moje ostatnie odkrycie to krem Perfecta Total S.O.S. - Krem-kompres do stóp i zrogowaciałych pięt Zmiękczające skarpetki. Już po pierwszym zastosowaniu czułam różnicę.

Re: Najlepszy nawilżający krem do stóp

Cremobaza jest świetny, lekko złuszcza, ale i super nawilża.

Re: Najlepszy nawilżający krem do stóp

Chętnie wybiorę coś z Waszych propozycji :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: