MAYBELLINE - Lash Sensational Sky High Mascara - Wydłużająco-pogrubiający tusz do rzęs - 01 Very Black

  • 2021-05-17, o 23:56
  • 6
  • 1 092
  • 5
  • 7

MAYBELLINE - Lash Sensational Sky High Mascara - Wydłużająco-pogrubiający tusz do rzęs - 01 Very Black

Nie osypuje się?

Re: MAYBELLINE - Lash Sensational Sky High Mascara - Wydłużająco-pogrubiający tusz do rzęs - 01 Very Black

Nie

Re: MAYBELLINE - Lash Sensational Sky High Mascara - Wydłużająco-pogrubiający tusz do rzęs - 01 Very Black

Nie osypuje, mam, używam teraz cały czas (mój nowy uluieniec), naprawdę dość fajny ;) Szybko schnie, nie skleja i nie kruszy się 

Re: MAYBELLINE - Lash Sensational Sky High Mascara - Wydłużająco-pogrubiający tusz do rzęs - 01 Very Black

Nie osypuje się w ciągu dnia. 

Re: MAYBELLINE - Lash Sensational Sky High Mascara - Wydłużająco-pogrubiający tusz do rzęs - 01 Very Black

Nie miałam jeszcze okazji używać.

Re: MAYBELLINE - Lash Sensational Sky High Mascara - Wydłużająco-pogrubiający tusz do rzęs - 01 Very Black

A czy nie skleja rzęs i nie tworzy "owadzich nóżek"? 

Re: MAYBELLINE - Lash Sensational Sky High Mascara - Wydłużająco-pogrubiający tusz do rzęs - 01 Very Black

A czy nie skleja rzęs i nie tworzy "owadzich nóżek"? 

2022-11-07 17:43:37 autor armiela

Popatrzyłam na  zdjęcia efektów na rzęsach i mam mieszane uczucia. U niektórych wygląda ok, u innych okropnie skleja rzęsy. Może zależy też od techniki i umiejętności hmmm... 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: