Kosmetyki z wyższej półki warte swojej ceny?

  • 2021-02-08, o 16:36
  • 22
  • 1 774
  • 13
  • 16

Re: Kosmetyki z wyższej półki warte swojej ceny?

Też uważam, że wszystko zależy od produktu. Znajdą się tanie, dobre jakościowo oraz skuteczne, a również drogie, od topowych marek, które są bublami :( 

Re: Kosmetyki z wyższej półki warte swojej ceny?

Też uważam, że wszystko zależy od produktu. Znajdą się tanie, dobre jakościowo oraz skuteczne, a również drogie, od topowych marek, które są bublami :( 

2021-05-17 10:44:26 autor Tamagotchi

 

Dokładnie tak. Nie ma reguły.

Re: Kosmetyki z wyższej półki warte swojej ceny?

To zależy od produktu. Często te tanie produkty wyglądają jak z wysokiej półki

Re: Kosmetyki z wyższej półki warte swojej ceny?

Wroce do tematu :) kosmetyki wizażowe typu Glazel są może i nie najdroższe ale zdecydowanie warta swojej ceny. Mamy też inne firmy, które już są selektywne i kosztują dużo, ale kompletnie nie oddają swojej wartości jako kosmetyk, tylko jako produkt znanej firmy. Po przetestowaniu niektórych produktów, stwierdzam, że lepiej jednak kupić sobie podkład np z Kryolana i wprowadzić ten profesjonalizm, aniżeli po prostu przepłacać za marke typu Estee Lauder, kiedy mamy wybór, albo jedno albo drugie. Szanuję inne zdania, natomiast ja tam obstaje za jakością, profesjonalizmem, zaufaniem do marki, a nie tylko za metką ;)

Re: Kosmetyki z wyższej półki warte swojej ceny?

Wroce do tematu :) kosmetyki wizażowe typu Glazel są może i nie najdroższe ale zdecydowanie warta swojej ceny. Mamy też inne firmy, które już są selektywne i kosztują dużo, ale kompletnie nie oddają swojej wartości jako kosmetyk, tylko jako produkt znanej firmy. Po przetestowaniu niektórych produktów, stwierdzam, że lepiej jednak kupić sobie podkład np z Kryolana i wprowadzić ten profesjonalizm, aniżeli po prostu przepłacać za marke typu Estee Lauder, kiedy mamy wybór, albo jedno albo drugie. Szanuję inne zdania, natomiast ja tam obstaje za jakością, profesjonalizmem, zaufaniem do marki, a nie tylko za metką ;)
2022-08-28 08:20:37 autor yumimadoka

 

A z którym podkładem Kryolan najlepiej Ci się pracuje, jest najbardziej uniwersalny do większości typu cer?

Re: Kosmetyki z wyższej półki warte swojej ceny?

Wszystko zależy od produktu i od tego czego oczekujemy i chcemy osiągnąć po kosmetyku

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki z wyższej półki warte swojej ceny?

Nie ma złotego środka. Drogie kosmetyki potrafią zawodzić, tanie zachwycać. A każdy ma inną skórę, inne upodobania, oczekiwania.

To zależy, często cena nie idzie w parze z jakością

Re: Kosmetyki z wyższej półki warte swojej ceny?

O ja bardzo lubię estee lauder doble wear i mascarę od ysl, moje ulubione kosmetyki

 

Re: Kosmetyki z wyższej półki warte swojej ceny?

O ja bardzo lubię estee lauder doble wear i mascarę od ysl, moje ulubione kosmetyki

 

2022-09-20 20:24:57 autor wiktoriabazant

Ten podkład to i ja polubiłam, ale wcześniej mi się zupełnie nie sprawdzał. Myślę, że u mnie było to uzależnione od codziennej pielęgnacji. Teraz stosuję inną i jest naprawdę dobrze. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: