Poprawne nawilżenie skóry czyli jakie?

  • 2021-05-17, o 09:49
  • 14
  • 996
  • 12
  • 13

Poprawne nawilżenie skóry czyli jakie?

Skóra sucha mimo ciągłego stosowania kremów nawilżających. Co moge poradzić? Stosuję kosmetyki nawilżające a skóra i tak się wysusza :(

Re: Poprawne nawilżenie skóry czyli jakie?

Spróbuj wodę termalną Avene. Używałaś kiedyś? Ona pomaga w nawilżeniu. Ja stosuję rano i wieczorem na umytą twarz przed nałożeniem kremu nawilżającego i wtedy efekt jest podwójny a nawet i potrójny

Re: Poprawne nawilżenie skóry czyli jakie?

Moim zdaniem twoja skóra potrzebuje obecnie nawodnienia, nie tylko nawilżenia :D Ja obeznie stosuję na noc czyste Masło Shea.

Re: Poprawne nawilżenie skóry czyli jakie?

Ja też jestem zdania, że Twoja skóra jest odwodniona i dlatego kosmetyki nawilżające sobie z nią nie radzą. Polecam poszukać produktów dla cery odwodnionej. Plus jeszcze ważne jest picie dużej ilości wody, czyli nawadnianie od środka.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Poprawne nawilżenie skóry czyli jakie?

Tak jak napisały dziewczyny, Twoja skóra musi być odwodniona. Przerabiałam to samo. Koniecznie zmień kosmetyki na takie do skóry odwodnionej.

Re: Poprawne nawilżenie skóry czyli jakie?

Spróbuj wodę termalną Avene. Używałaś kiedyś? Ona pomaga w nawilżeniu. Ja stosuję rano i wieczorem na umytą twarz przed nałożeniem kremu nawilżającego i wtedy efekt jest podwójny a nawet i potrójny

2021-05-18 15:10:25 autor Patka009

Sama woda pomoże? Wybacz mój sceptycyzm.

Re: Poprawne nawilżenie skóry czyli jakie?

Sama woda termalna nie pomoże. Trzeba zadziałać kompleksowo.

Re: Poprawne nawilżenie skóry czyli jakie?

Zdecydowanie potrzebujesz kosmetyków do skóry odwodnionej!

Re: Poprawne nawilżenie skóry czyli jakie?

Warto używać kwasu hialuronowego pod krem :)

Re: Poprawne nawilżenie skóry czyli jakie?

Spróbuj wodę termalną Avene. Używałaś kiedyś? Ona pomaga w nawilżeniu. Ja stosuję rano i wieczorem na umytą twarz przed nałożeniem kremu nawilżającego i wtedy efekt jest podwójny a nawet i potrójny

2021-05-18 15:10:25 autor Patka009

Sama woda pomoże? Wybacz mój sceptycyzm.

2021-05-19 22:23:33 autor Płonna

Pomoże. Zobaczysz. Woda nawilża :D A woda termalna ma zbawienny wpływ na naszą skórę. Wypróbuj, skoro kremy nawilżające nie działają to nic nie ryzykujesz :D

Re: Poprawne nawilżenie skóry czyli jakie?

Pod krem stosuj serum albo żel nawilżający np. aloesowy lub taki, który się dobrze wchłania, a zaraz po umyciu twarzy spryskuj ją naturalnym hydrolatem lub tonikiem do skóry suchej.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: