Lepiej używać szampony do włosów o naturalnych skladach czy jednak tych standardowych?

  • 2020-06-15, o 11:50
  • 34
  • 3 608
  • 17
  • 24

Re: Lepiej używać szampony do włosów o naturalnych skladach czy jednak tych standardowych?

Powiem szczerze, naturalne są super, ale tylko te w kostkach. Kupuję szampony w kostce, np węglowe, są jakoś takie o wiele lepsze na moje włosy niż naturalne w butelkach.

Re: Lepiej używać szampony do włosów o naturalnych skladach czy jednak tych standardowych?

Powiem szczerze, naturalne są super, ale tylko te w kostkach. Kupuję szampony w kostce, np węglowe, są jakoś takie o wiele lepsze na moje włosy niż naturalne w butelkach.

2021-04-29 12:01:59 autor yumimadoka

A mogłabyś wyjaśnić w bardzo prosty sposób jak takich szamponów w formie kostki używasz? 

 

Bo jakoś pocieranie nią o włosy przy moich cienkich, łatwo plączących sie i wypadających włosach mi się nie widzi. 

 

Jest jakiś specjalny, magiczny i najlepszy sposób ich używania, bo mnie strasznie ciekawią.

 

Re: Lepiej używać szampony do włosów o naturalnych skladach czy jednak tych standardowych?

Powiem szczerze, naturalne są super, ale tylko te w kostkach. Kupuję szampony w kostce, np węglowe, są jakoś takie o wiele lepsze na moje włosy niż naturalne w butelkach.

2021-04-29 12:01:59 autor yumimadoka

A mogłabyś wyjaśnić w bardzo prosty sposób jak takich szamponów w formie kostki używasz? 

 

Bo jakoś pocieranie nią o włosy przy moich cienkich, łatwo plączących sie i wypadających włosach mi się nie widzi. 

 

Jest jakiś specjalny, magiczny i najlepszy sposób ich używania, bo mnie strasznie ciekawią.

 

2021-04-30 14:02:16 autor jagodach

 

Ja rozpieniam je w rękach i dopiero potem nakładam pianę na skórę głowy, wmasowuję. Później znowu pienię w rękach i nakładam powolutku ruchem schodzącym w dół wzdłuż włosów. Trzeba nieco cierpliwości ale do się umyć w taki sposób

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Lepiej używać szampony do włosów o naturalnych skladach czy jednak tych standardowych?

Też widziałam te szampony w kostkach, chociażby w jednym z dyskontów, o dobrych składach i tak się zastanawiam, czy włosy po nich nie są splatane. Jak je myć, żeby było dobrze?

Re: Lepiej używać szampony do włosów o naturalnych skladach czy jednak tych standardowych?

Powiem szczerze, naturalne są super, ale tylko te w kostkach. Kupuję szampony w kostce, np węglowe, są jakoś takie o wiele lepsze na moje włosy niż naturalne w butelkach.

2021-04-29 12:01:59 autor yumimadoka

A mogłabyś wyjaśnić w bardzo prosty sposób jak takich szamponów w formie kostki używasz? 

 

Bo jakoś pocieranie nią o włosy przy moich cienkich, łatwo plączących sie i wypadających włosach mi się nie widzi. 

 

Jest jakiś specjalny, magiczny i najlepszy sposób ich używania, bo mnie strasznie ciekawią.

 

2021-04-30 14:02:16 autor jagodach

 

Ja rozpieniam je w rękach i dopiero potem nakładam pianę na skórę głowy, wmasowuję. Później znowu pienię w rękach i nakładam powolutku ruchem schodzącym w dół wzdłuż włosów. Trzeba nieco cierpliwości ale do się umyć w taki sposób
2021-05-01 13:02:41 autor yumimadoka

O super, dzięki za info :D A jak z trwałością takiej kostki? Ile wytrzymuje? Dłużej / krócej niż szampon?

 

Bo szukam czegoś naturalnego i mocno nawilżającego na przesuszoną skórę ale jednocześnie przetłuszczajacą sie (takie dziwne te moje włosy). 

A znacie szampon o dobrym składzie i w przystępnej cenie?

Re: Lepiej używać szampony do włosów o naturalnych skladach czy jednak tych standardowych?

mi te naturalne nie domywają włosów i swędzi mnie po nich skóra głowy. Używam standardowych, ale moje włosy się bardzo z nimi lubią ;p

Re: Lepiej używać szampony do włosów o naturalnych skladach czy jednak tych standardowych?

Ja zdecydowanie polecam kosmetyki naturalne a do mycia włosów używam szamponu  i odżywki z minerałami z Morza Martego marki APIS jst rewelacyjny. Oczyszcza nawilża i wzmacnia włosy. 

Re: Lepiej używać szampony do włosów o naturalnych skladach czy jednak tych standardowych?

Moje włosy są ładniejsze po tych szamponach że "złym" składem. Próbowałam już wielu naturalnych i zawsze wracam do szamponów mniej naturalnych.

Re: Lepiej używać szampony do włosów o naturalnych skladach czy jednak tych standardowych?

Nie zawsze te z mniej naturalnym składem kosmetyki są złe. Wszystko zależy od włosów ich rodzaju i kondycji. Jeżeli się lubią z SLS-ami i innymi silikonami to spoko. Tylko trzeba obserwować włosy czy np z czasem coś się w ich kondycji nie zmieni. Np. długotrwałe stosowanie SLS-ów może przesuszyć skórę głowy itp.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: