Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

  • 2015-09-20, o 12:24
  • 180
  • 51 036
  • 108
  • 134

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Zastanawiam się czy kupowanie w sklepach internetowych nie tylko kosmetyków jest coraz bardziej popularne? Jak często kupujecie buty, ubrania on line, bez wcześniejszego mierzenia, sugerując się jedynie rozmiarem?  Jak często zdarzają się rozmiarowe wpadki? 

2015-09-20 12:24:33 autor perla

O tak ,ja zakupy robię bardzo chętnie w sieci,a zwłaszcza teraz w dobie pandemii, kiedy jesteśmy uziemieni w domach.Kupuję niemal wszystko-ubrania,buty ,kosmetyki,a zwłaszcza wszelkie dodatki.Tak,kocham dodatki

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

czasami się zdaża 

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Ja ostatnio nawet nie potrafię już kupować stacjonarnie, chodzenie po galerii wręcz mnie męczy :O Zakupy online są teraz bardzo wygodne, szczególnie że bardzo często dostawy są darmowe. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Nie ma jak zakupy online. Nie mam ochoty chodzić po sklepach, wolę w domu na spokojnie wybrać, co chcę zamówić. Jak jest darmowa dostawa, chętnie korzystam.

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

ubrania czasami, ale buty absolutnie nie 

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Buty... tylko jak mogę ewentualnie zwrócić, gdyby się okazały źle dobrane. Kosmetyki przeważnie online... Ubrania częściej, a ostatnio odkryłam kilka fajnych sklepów z biżuterią - produkty są o wiele ciekawsze (moje serce szczególnie skradła drewniana biżuteria z BeWooden), jak ostatnio szłam przez galerię i patrzyłam na sklepy z biżuterią to miałam wrażenie, że wieje tam nudą i drożyzną.

kupuję ubrania, i nawet mogę zwycić patrzę na to by dostawa była dość tania

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Tak i to są najtrafniejsze wybory

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Nawet bieliznę kupuję przeważnie online. Z opcją zwrotu biustonosza, to świetne rozwiązanie w przypadku źle dobranego rozmiaru.

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Nawet często
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: