Odżywka na szybki porost paznokci

  • 2012-07-22, o 15:17
  • 80
  • 61 944
  • 48
  • 58

Re: Odżywka na szybki porost paznokci

Dzień dobry, na szybki porost paznokci polecam stosować odżywke Eveline Nail Therapy odżywka  X-Treme Gel Effect. Nadaje pazokciom połysk i szyciej rosną.

 

 

 

 

 

r4

2019-03-28 09:18:04 autor wiktoriaa2614

 

Re: Odżywka na szybki porost paznokci

Od Eveline używam odżywki utwardzającej z diamentami. Zauważyłam, że paznokcie szybciej po niej rosną i do tego o wiele mocniejsze. To moja ulubiona odżywka tej marki, bo mam po niej baaardzo zdrowe. Popatrz na ich odżywki w drogerii, mają bardzo duży wybór, więc dopasujesz coś dla siebie:)

 

 

Re: Odżywka na szybki porost paznokci

Używałam wielu odżywek i nie zauważyłam, żeby po którejś paznokcie szybciej mi rosły.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Odżywka na szybki porost paznokci

paznokcie będa Ci szybko rosły i uda ci się je zapuścić, jeśli je wzmocnisz. A najlepsza do tego jest odżywka do paznokci Total Action 8w1 z Eveline :) myślę, że i tak większość dziewczyn zna tę odżywkę, ale nie zaszkodzi o niej znowu wspomnieć ;)

Re: Odżywka na szybki porost paznokci

Bardzo dobra jest ta regerenacyjna odżywka z algami morskimi z Bielendy, z serii

Bio Vegan Nail Care, rewelacyjne odzywki i do tego wegańskie

Re: Odżywka na szybki porost paznokci

8w1 Total Action z Eveline - i nie tylko paznokcie szybko ci urosną, ale też będą mega mocne.

Re: Odżywka na szybki porost paznokci

Ja stawiałabym bardziej na dietę+suplementację :) 

Re: Odżywka na szybki porost paznokci

Czy z odżywką, czy bez u mnie rosną tak samo.

Re: Odżywka na szybki porost paznokci

Ja także bym postawiła na suplementację + do tego odżywki właśnie. Pij skrzyp regularnie i stosuj odżywkę Bio Power z Eveline. Przy takim połączeniu szybko zobaczysz efekty :)

Re: Odżywka na szybki porost paznokci

Olejek rycynowy
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: