stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

  • 2016-10-20, o 14:03
  • 67
  • 15 898
  • 43
  • 54

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

po ściągnięciu hybryd trzeba uważać na odżywki bo niektóre mogą podrażnić płytkę. Ja ci mogę polecić eveline sos z wapniem i kolagenem. Ja ją stosuje po hybrydach i nie czuje takich nieprzyjemnych efektów ubocznych jak np. pieczenie. Za to naprawdę szybko paznokcie się po niej regenerują :)

2020-12-03 17:00:24 autor vanka

Niektórych wręcz nie wolno stosować po hybrydach.

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

4long lashes

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

z odżywkami po hybrydach trzeba uważać, bo paznokcie są wtedy mega podrażnione. Ale warto spróbować i testować :) Eveline ma u siebie specjalną odżywkę pohybrydową i jest ok. Choć u mnie bardzo dobrze sprawdziła się ich odżywka SOS z wapniem i kolagenem :) Po prostu testuj :)

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

U mnie paznokcie są w dobrym stanie, nie muszę sięgać po odżywki, odkąd używam bazy kauczukowej.

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

Stosowałam wiele odżywykek w lakierze i muszę przyznać że efekt regeneracji był na krótko, kiedyś trafiłam na eliksir ze śluzem ślimaka i dziewczyny muszę przyznać że działa,nazywa się eliksir do skórek i paznokci marka Orientana, wzmacnia płytkę daje efekt zdrowych zadbanych paznokci, szybko wchłania sie, po dłuższym stosowaniu rośnie mocny paznokieć, nie kruszy się nie łamie, jestem w zaskoczona skutecznym działaniem! Polecam 

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

Stosowałam wiele odżywykek w lakierze i muszę przyznać że efekt regeneracji był na krótko, kiedyś trafiłam na eliksir ze śluzem ślimaka i dziewczyny muszę przyznać że działa,nazywa się eliksir do skórek i paznokci marka Orientana, wzmacnia płytkę daje efekt zdrowych zadbanych paznokci, szybko wchłania sie, po dłuższym stosowaniu rośnie mocny paznokieć, nie kruszy się nie łamie, jestem w zaskoczona skutecznym działaniem! Polecam 

2021-01-22 14:15:22 autor NataliaMic

Zaciekawiła mnie pani :) Czy po ściągnięciu żelu na bardzo słabe, jak papier paznokcie też by się nadało? Sytuacja bardzo skrajna :/ Ile mniej więcej potrzeba czasu by zauważyć wzmocnienie?

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

Używam tylko olejku arganowego

Na pewno warto użyć każdą jedną

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

Trzeba próbować, mnie po eveline bolały paznokcie. Może sally hansen?

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

Z odzywkami po hybrydach trzeba uważać. Niektóre mogą być za mocne. Chociaż Diament z Eveline u mnie się sprawdza. Regularnie robie sobie przerwę w hybrydach i wtedy po nią sięgam, aby wzmocnić pazurki.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: