Strialys - co myślicie o tym produkcie?

  • 2019-04-08, o 11:49
  • 18
  • 8 032
  • 12
  • 15

Re: Strialys - co myślicie o tym produkcie?

Z tego co zrozumiałamto dziewczyna chciała się się spieszyć żeby właśnie nie zrobiły jej się białe te rozstępy ;p Fakt, jak są perliste to tylko zabiegi.

Re: Strialys - co myślicie o tym produkcie?

Ja nie słyszałam o tym strialys wczeńsiej ale z tego co teraz poczytałam ma fajny skład, może zadziałać no i piszecie że Wam pomógł może znajdzie się jeszcze ktoś z jakąś opinią bo wolałabym więcej poczytać zanim zamówię ;)

Re: Strialys - co myślicie o tym produkcie?

Jeśli się z głową podejdzie do takiego produktu to będzie sie zadowolonym, gdyż takie cudo najlepiej działa na czerwone, świeże rozstępy i im szybciej zadziałamy tym większa szansa, że uchornimy nasze ciało przed następnymi rozstępami oraz powalczymy z tymi, które świeżo się pojawiły :)

Re: Strialys - co myślicie o tym produkcie?

Muszę wypróbować

Re: Strialys - co myślicie o tym produkcie?

Pierwsze słysze

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Nie używałam

Re: Strialys - co myślicie o tym produkcie?

Mnie zachęcił początkowo skład i to była próba w którą nie wierzyłam, ale przekonałam się do tego. Jak ktoś szuka czegoś skutecznego na czerwone rozstępy to mogę na swoim przykładzie powiedzieć, że działa. Innych produktów nigdy nie testowałam, więc nie wiem  jak to wygląda na tle innych specyfików. No i przy białych jak próbowałam to już gorzej niestety. Ale wtedy już mało co pomaga. Są to raczej mniejsze zmiany typu rozjaśnienie rozstępu

Re: Strialys - co myślicie o tym produkcie?

Muszę przyjrzeć się bliżej temu kosmetykowi.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: