Cellulit od czego się robi

  • 2015-12-26, o 22:58
  • 103
  • 33 737
  • 61
  • 73

Re: Cellulit od czego się robi

Zgadzam się w 100% - zmiana trybu życia to podstawa, szczególnie jak pracuje się przed komputerem w biurze. Ja zaważyłam poprawę jędrności skóry po stosowaniu aktywatora wyszczuplania przed treningiem, cellulit jest mniej widoczny, a skóra bardziej napięta.

Re: Cellulit od czego się robi

No wlasnie cellulit powstaje genetycznie. Jedna dziewczyna go ma, druga go nie ma. Jasne, że ważny jest fakt, jak na co dzien pielęgnujemy ciało oraz czy się ruszamy ale w wielu przypadkach jest to kwestia osobnicza. Niestety ale pozbycie się go jest trudne a kosmetykami raczej się go nie pozbędziecie.

 

Ze swojej strony polecam poczytanie sobie o endermologii:

usunięto reklamę

 

Miałam wykonywany zabieg na  uda bo po ciązy nie mogłam pozbyć się cellulitu. Mi pomogło! 

Re: Cellulit od czego się robi

a endermologia wam pomaga na cellulit?

Głównie od trybu życia

Re: Cellulit od czego się robi

Moim zdaniem to uwarunkowania genetyczne, w dalszej kolejności brak odpowiednich ćwiczeń, pielęgnacji i nieodpowiednie odżywianie.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cellulit od czego się robi

Pierwszoplanową rolę odgrywają geny.

nie zrowa dieta, brać ćwiczeń nie jędrene uda

Re: Cellulit od czego się robi

kiedys myslalam ze to kwestia nadwagi ale widze ze wiele szczuplych dziewczyn tez ma ten problem wiec obstawiam ze to kwestia bardziej diety malo ruchu i odkladania sie wody w organizmie. sama mialam sporo na udach i posladkach ale wzielam sie za siebie plus dobry krem i jest duzo lepiej mimo ze nie zniknal calkowicie

Re: Cellulit od czego się robi

Dbanie o siebie robi swoje, jednak geny też nie pozostają bez znaczenia.

Re: Cellulit od czego się robi

Dbanie o siebie robi swoje, jednak geny też nie pozostają bez znaczenia.
2021-06-09 23:47:35 autor marzena84p

myslisz ze mozna byc szczuplym ale z cellulitem bo mama czy babcia go mialy?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: