Hybrydy czy zwykły lakier do paznokci?

  • 2021-02-05, o 17:01
  • 22
  • 2 163
  • 13
  • 19

Hybrydy czy zwykły lakier do paznokci?

Hybrydy czy zwykły lakier do paznokci?

Re: Hybrydy czy zwykły lakier do paznokci?

Hybrydy

Re: Hybrydy czy zwykły lakier do paznokci?

U rąk hybrydy, u stóp zazwyczaj maluję paznokcie zwykłym lakierem. 

Re: Hybrydy czy zwykły lakier do paznokci?

zazwyczaj robię hybrydę na wakacje, bo mam spokój i nie muszę się o nic martwić, tak to wolę malować zwykłym lakierem

Re: Hybrydy czy zwykły lakier do paznokci?

U mnie tak samo - ręce tylko hybryda, stopy zwykły lakier ;)

Re: Hybrydy czy zwykły lakier do paznokci?

Zwykły lakiery na stopy, na paznokciach u rąk mi się nie trzyma nawet dnia, więc robię hybrydy :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Hybrydy czy zwykły lakier do paznokci?

Do niedawna byłam zniechęcona do hybryd, robiłam głównie paznokcie lakierami klasycznymi i trzymały się nieźle przy używaniu dużej ilości środków chemicznych przy sprzątaniu, chociaż niedawno wróciłam do lakierów hybrydowych i widzę dużą zaletę- płytka paznokcia jest utwardzona i trudniej o "wypadek z nożem" przy krojeniu i przycięcie niechcący paznokcia ;)

Re: Hybrydy czy zwykły lakier do paznokci?

Hybryda tylko "od święta" już teraz. Wracam do zwykłych lakierów, są coraz lepsze, zmywam kiedy mi się znudzą, a i paznokcie sie nie niszczą jak przy hybrydach.

Re: Hybrydy czy zwykły lakier do paznokci?

Hybrydy, bo zwykły lakier nie trzyma się u mnie nawet 1 dnia. Mam sporo klasycznych lakierów i używam ich do paznokci u stóp :)

Re: Hybrydy czy zwykły lakier do paznokci?

Nie wiem jak kiedyś malowałam paznokcie zwykłymi lakierami :) Nie da się zbudować krzywej C, robią się smugi, no a trwałość masakra u mnie. Niedawno próbowałam zwykłych lakierów :)

Re: Hybrydy czy zwykły lakier do paznokci?

U mnie na dłoniach tylko hybryda
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: