Masaż twarzy

  • 2021-02-19, o 22:08
  • 14
  • 890
  • 12
  • 13

Masaż twarzy

Wykonujecie sobie masaż twarzy np. rollerem? Ja planuję, jeszcze muszę kupić przyrząd do masażu. Coś polecacie? 

Re: Masaż twarzy

jeszcze nigdy nie robiłam tego 

Re: Masaż twarzy

Bardzo polecam! Używam do tego masażera małego na baterie ;)

Re: Masaż twarzy

Bardzo polecam! Używam do tego masażera małego na baterie ;)
2021-04-06 16:21:01 autor yumimadoka

A to taki specjalnie przeznaczony do twarzy?

Re: Masaż twarzy

Ja mam zwykły tani roller- czasami robię masaż, ale nie jestem regularna.

Poza tym roller przydaje się też przy jakimś bólu głowy, bo przyjemnie chłodzi ;) 

Re: Masaż twarzy

Ja robie zwykle masaż dłońmi już od długiego czasu, ale zastanawiam się nad kupnem rollera. Polecacie jakiś? Czy materiał, z jakiego jest wykonany, ma znaczenie?

Re: Masaż twarzy

O dokładnie, czy musi być jakiś specjalny materiał w tym przyrządzie, aby był efekt?

Re: Masaż twarzy

Bardzo polecam! Używam do tego masażera małego na baterie ;)
2021-04-06 16:21:01 autor yumimadoka

A to taki specjalnie przeznaczony do twarzy?

2021-04-07 20:51:05 autor mp84

 

Tak! Specjalny do twarzy, do masażu. On wibruje tak fajnie na twarzy :)

Re: Masaż twarzy

Ja uwielbiam masaż kobido. Samej mi ciężko się zmotywować do zrobienia sobie masażu twarzy, dlatego zawsze chodzę do kosmetyczki.  

usunięto reklamę

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Masaż twarzy

Ja polecam do masażu szczotkę z naturalnego włosia np marki Lullalove. Szczotka mimo że z włosia końskiego to jest bardzo miękka, nie pachnie :p a za to bardzo fajnie pobudza krążenie krwi, złuszcza naskórek, a także oczyszcza pory na czym mi zależy.

Re: Masaż twarzy

Ja polecam do masażu szczotkę z naturalnego włosia np marki Lullalove. Szczotka mimo że z włosia końskiego to jest bardzo miękka, nie pachnie :p a za to bardzo fajnie pobudza krążenie krwi, złuszcza naskórek, a także oczyszcza pory na czym mi zależy.

2021-08-20 09:26:33 autor jagodach

Ooo świetne mają te szczotki! Muszę sobie którąś sprawić :D

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: