worki pod oczami

  • 2015-09-28, o 16:19
  • 90
  • 20 786
  • 55
  • 71

Re: worki pod oczami

Ej, z tą herbatą wydaje się być ciekawy pomysł :D az muszę przetestować ;) Swoją drogą słyszałam że aloes jest dobry, testował ktoś?

Re: worki pod oczami

Aloes jest dobry niemalże na wszystko. Najlepiej smarować okolice oczu naturalnym aloesem, czyli zerwanym prosto z doniczki. Mnie bardzo swędzi skóra po aloesie jak wysycha, ale da się wytrzymać.

Re: worki pod oczami

Schłodzone torebki zielonej herbaty po zaparzeniu

Re: worki pod oczami

Schłodzone torebki zielonej herbaty po zaparzeniu

2021-04-14 01:42:22 autor makeupon

 

Masz rację, też działają.

kremiki

Re: worki pod oczami

Przetestowałam aloes :) Jest w porządku, mogę polecić, efektów co prawda nie ma od zaraz, ale w moim przypadku fajnie złagodziło uczucie ściągniętej skóry pod oczami :) Swoją drogą, rozjaśnia nieco skórę, to akurat przetestowałam na przebarwieniach i bliznach :)

Re: worki pod oczami

Mi pomagają listki pod oczy

Re: worki pod oczami

Od siebie polecę to co już kiedyś polecałam, czyli krem z garisell. Mało znany, a wydaje mi się że warty jest uwagi. Coś dla osób, które lubuję się w naturalnej pielęgnacji i ludzi którzy szukają czegość cruelty free. Działanie u mnie jest mega, więc.. no.

Re: worki pod oczami

Przetestowałam aloes :) Jest w porządku, mogę polecić, efektów co prawda nie ma od zaraz, ale w moim przypadku fajnie złagodziło uczucie ściągniętej skóry pod oczami :) Swoją drogą, rozjaśnia nieco skórę, to akurat przetestowałam na przebarwieniach i bliznach :)

2021-04-26 10:23:21 autor yumimadoka

 

Nie swędzi Cię skóra po aloesie? Mnie okropnie. Używałaś kupiony produkt czy prosto z kwiatu?

Re: worki pod oczami

Przetestowałam aloes :) Jest w porządku, mogę polecić, efektów co prawda nie ma od zaraz, ale w moim przypadku fajnie złagodziło uczucie ściągniętej skóry pod oczami :) Swoją drogą, rozjaśnia nieco skórę, to akurat przetestowałam na przebarwieniach i bliznach :)

2021-04-26 10:23:21 autor yumimadoka

 

Nie swędzi Cię skóra po aloesie? Mnie okropnie. Używałaś kupiony produkt czy prosto z kwiatu?
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: