Powiększanie biustu tabletkami

  • 2020-05-07, o 09:46
  • 28
  • 2 800
  • 17
  • 26

Re: Powiększanie biustu tabletkami

Kiedys morze i uwierzyłabym że sa takie tabletki. Sama kremy używałam ale niestety mierne skutki...koleżanka moja operowała piersi w łodzkiej klinice Dermed u dr Doroty Żukowskiej,no efekt super. Jednak co operacja powiększania piersi to operacja, efekt jest na pewno. Tabletki moim zdaniem strata pieniędzy

nie rób tego tylko zaszkodzisz sobie z zdrowiu i dodasz sobie kilogramów a tego chyba nie chcesz

Re: Powiększanie biustu tabletkami

nie da sie powiekszyc tabletkami, tu zostaje tylko operacja.. mozna oczywiscie ujedrnic skóre i wzmocnic miesnie mostka ale nie zwiekszysz rozmiaru o 2 czy 3 :D

Re: Powiększanie biustu tabletkami

doniczka jakie kosmetyki polecasz do ujedrnienia skory? i jakie te cwiczenia do wzmocnienia? powiesz cos wiecej?

Re: Powiększanie biustu tabletkami

Też bym nie radziła takich eksperymentów

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Powiększanie biustu tabletkami

doniczka jakie kosmetyki polecasz do ujedrnienia skory? i jakie te cwiczenia do wzmocnienia? powiesz cos wiecej?

2021-11-14 22:48:09 autor playdolka

cwiczenia to oczywiscie najbardziej znane pompki :D deska tez nie zaszkodzi. a z kosmetykow to ja kupowalam sobie na notino z colistara, teraz jest na promocji usunięto reklamę

Re: Powiększanie biustu tabletkami

ja mam balsam ujędrniający z bielendy seria dla mam :D on jest idealny na biust zwlaszcza taki jak moj po karmieniu :D

Re: Powiększanie biustu tabletkami

co sadzicie o tabletkach breastfem ?. Moje klientki chwalą je, ciekawe

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: