Macie jakieś sposoby na 'puszące' się włosy?

  • 2020-06-22, o 11:33
  • 39
  • 4 166
  • 22
  • 25

Re: Macie jakieś sposoby na 'puszące' się włosy?

Gdy u mnie ten problem był już nie do zniesienia, ścięłam włosy, zrobiłam keratynowe prostowanie i od tej pory reglarnie stosuję odżywki, maski i olejki do włosów. Ostatnio odkryłam też super patent - raz na kilka myć nakładam maskę garniera papaya zmieszaną ze śnieżką (tą śmietaną do ubijania). Podpatrzyłam to u jednej z youtuberek i faktycznie - włosy są ogarnięte, wygładzone i do tego pięknie pachną <3

Re: Macie jakieś sposoby na 'puszące' się włosy?

Gdy u mnie ten problem był już nie do zniesienia, ścięłam włosy, zrobiłam keratynowe prostowanie i od tej pory reglarnie stosuję odżywki, maski i olejki do włosów. Ostatnio odkryłam też super patent - raz na kilka myć nakładam maskę garniera papaya zmieszaną ze śnieżką (tą śmietaną do ubijania). Podpatrzyłam to u jednej z youtuberek i faktycznie - włosy są ogarnięte, wygładzone i do tego pięknie pachną <3

2021-03-02 10:57:12 autor ogk

A co ta śnieżka daje? Muszę sobie poszukać, o co chodzi :) Jak ja podpatrzyłam laminowanie z galaretką, to potem miałam armagedon na głowie i siano jeszcze gorsze, niż przedtem. 

Re: Macie jakieś sposoby na 'puszące' się włosy?

odżywki emolientowe, serum na końcówki

Re: Macie jakieś sposoby na 'puszące' się włosy?

odżywki emolientowe, serum na końcówki

2021-03-03 14:25:40 autor katherina13s

 

Napiszesz, które polecasz emolientowe odżywki?

Re: Macie jakieś sposoby na 'puszące' się włosy?

Mi nic nie pomaga.

Re: Macie jakieś sposoby na 'puszące' się włosy?

U mnie problem zmniejsza jedwab i oleje. Jak wyprostuję włosy, to przestają się puszyć na kilka dni.

Re: Macie jakieś sposoby na 'puszące' się włosy?

Ja olejuję włosy, często nakładam maski, duże znaczenie ma tez to czym się układa włosy, dobra suszarka nie będzie włosów puszyła, ja mam sprzęt od Babyliss z jonizacją. Suszę na niskiej temperaturze, często też używam dyfuzora, bo mam włosy z tendencją do kręcenia się

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Macie jakieś sposoby na 'puszące' się włosy?

maski są spoko 

Re: Macie jakieś sposoby na 'puszące' się włosy?

Wypróbuj jedwab w postaci płynnej i sprayu.

Re: Macie jakieś sposoby na 'puszące' się włosy?

Mi pomagają maski z keratyną, dobrze wygładzają włosy.

2020-07-14 11:22:39 autor ogk

 

też mi to pomaga
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: