Jak dbacie o swoje paznokcie?

  • 2016-01-15, o 07:25
  • 43
  • 9 056
  • 28
  • 37

Re: Jak dbacie o swoje paznokcie?

ja sobie ostatnio mega wzmocniłam paznokcie i wreszcie udało mi się je zapuścić... a to dzięki odżywce SOS z wapniem i kolagenem z eveline :) Paznokcie po niej rosły mi jak szalone i do tego bardzo się wzmocniły :)

2020-11-04 13:35:47 autor ostrzynka

 

Używałam i u mnie nic się nie zmieniło na lepsze.

Re: Jak dbacie o swoje paznokcie?

raczej nie stosuje odżywek strikte do paznokci jedynie krem do rąk z jakimiś witaminami

Re: Jak dbacie o swoje paznokcie?

Kiedyś stosowałam pewien krem, co miał dobrze wpływać też na paznokcie i to był jedyny raz, kiedy tak mi się wzmocniły i urosły, jak szalone. Potem zaprzestali produkci tego cudeńka i od tamtej pory nie znalazłam godnego zamiennika. 

Re: Jak dbacie o swoje paznokcie?

Dla mnie istnieje jeden sprawdzony sposób na zdrowe i zadbane paznokcie. I tym sposobem jest odżywka Bio Power z Eveline. Wegańska, 80% naturalnych składników, szybko widać efekty, jest tania... mogłabym wymieniać tak w nieskończoność :)

Re: Jak dbacie o swoje paznokcie?

Właściwie to żadnych odżywek ani kremów do panokci nie stosuje.

Re: Jak dbacie o swoje paznokcie?

przed lakierem nakładam czasem odżywkę a krem do rąk wmasowuję w skórki

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak dbacie o swoje paznokcie?

Na moje paznokcie nie działają odżywki Eveline, tak bardzo chwalone. Czego bym nie użyła, systematycznie oczywiście, widzę tylko mierne efekty. Mam cienkie paznokcie, papierowe i tylko hybryda ich ratuje, oczywiście po zbudowaniu właściwego kształtu.

Re: Jak dbacie o swoje paznokcie?

Ja nakładam tylko hybrydę i mam paznokcie w dobrym stanie. Ostatnio chciałam zrobić przerwę, kupiłam odżywkę, nałożyłam na paznokcie i momentalnie zrobiły się gorsze niż były... 

Ja stosuje witamine w tabletkach A+E. Paznokcie są twarde po nich i szybko rosną

Re: Jak dbacie o swoje paznokcie?

Ja stosuje witamine w tabletkach A+E. Paznokcie są twarde po nich i szybko rosną
2021-03-12 23:13:22 autor Paulinucha

Niestety to nie na wszystkich działa. Ja wcierałam jednocześnie witaminę A i E w pznokcie (w czystej postaci) i też na nic się to zdało.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: