Czytacie blogi?

  • 2021-02-14, o 23:16
  • 10
  • 396
  • 7
  • 8

Czytacie blogi?

W dobie Instagrama ktoś z Was czyta jeszcze blogi?

Re: Czytacie blogi?

Pewnie, mam kilka o modzie i tak dalej 

Re: Czytacie blogi?

Ja też, obserwuję te o urodzie.

Re: Czytacie blogi?

No właśnie - chyba moda na blogi już minęła. Zaglądam sporadycznie, gdy potrzebuję jakiejś konkretnej informacji na blogi tematyczne ale nie mam swoich lubionych, które śledzę - wchodzę wtedy na takie, jakie podpowiada mi wyszukiwarka. Instagram chyba zawładnął teraz siecią bo przy okazji można pooglądać piękne zdjęcia ;) 

Re: Czytacie blogi?

Dokładnie, Instagram zawładnął światem social mediów. Ale na Insta większość rzeczy wydaje się taka "udawana czy idealna". Po rzetelne informacje wolę zaglądać na blog.

Re: Czytacie blogi?

Czytam, bo lubię słowo pisane :)

Na instagramie zauważyłam, że sporo osób tylko ogląda zdjęcia lub przegląda gotowe grafiki z jakąś informacją- nawet nie czytają opisów pod sposobem, a często autorzy piszą naprawdę ciekawe i wartościowe rzeczy 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czytacie blogi?

Bardzo rzadko

Re: Czytacie blogi?

Jasne! Jeste wiele ciekawych blogów lifestylowych i nie tylko. Można znaleźć wiele artykułów z poradami i wskazówkami. Kilka ciekawych porad dotyczących urządzania domu znalazłam na usunięto reklamę 

Re: Czytacie blogi?

Zgadza się. Społeczeństwo stało się leniwe. Nie można powiedzieć tego o wszystkich, ale faktycznie ludzie nie czytają, albo nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Szkoda, bo wiele osób publikuje naprawdę ciekawe treści.

Re: Czytacie blogi?

ja chętnie czytam 

Re: Czytacie blogi?

Odnoszę wrażenie, że ludzie wolą teraz oglądać "obrazki", niż czytać. Stąd moje pytanie. Całe szczęście, że nie wszyscy :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: