Pranie do zadań specjalnych i nie tylko

  • 2021-02-07, o 13:54
  • 10
  • 602
  • 7
  • 9

Pranie do zadań specjalnych i nie tylko

Korzystacie może z usług pralni? Ale myślę tak bardziej „na co dzień”, nie tylko do płaszczy itp. Widziałam, że np. Pralnia warszawianka oferuje też odbiór prania z domu i tak sobie myślę, że to byłoby całkiem wygodne. Co myślicie o takim ułatwieniu domowych obowiązków?

Re: Pranie do zadań specjalnych i nie tylko

Nie korzystam, piorę w domu.

Re: Pranie do zadań specjalnych i nie tylko

Może ktoś by z tego korzysta. Ja robię pranie w swoim domu i tego nie zmienię :)

Re: Pranie do zadań specjalnych i nie tylko

Tak, jest to bardzo wygodne. Zazwyczaj oddaję poszewki na pościel jakieś ręczniki itp.

Re: Pranie do zadań specjalnych i nie tylko

Ja zawsze robię pranie w domu :)

Re: Pranie do zadań specjalnych i nie tylko

Może gdyby nie było pralek to oddawałabym pranie do pralni.  W dzisiejszych czasach mamy takie ułatwienia że pranie codzienne spokojnie można zrobić w domu bez większego wysiłku ;)

Re: Pranie do zadań specjalnych i nie tylko

Może gdyby nie było pralek to oddawałabym pranie do pralni.  W dzisiejszych czasach mamy takie ułatwienia że pranie codzienne spokojnie można zrobić w domu bez większego wysiłku ;)

2021-02-11 11:59:05 autor ogk

Otóz to. Choć klienci na pewno znajdą się :)

Re: Pranie do zadań specjalnych i nie tylko

Nigdy nie myślałam o oddawaniu „normalnego” prania do pralni, prawdę mówiąc, ale brzmi to wygodnie. Zwłaszcza z takim odbiorem, w Warszawie na pewno można to docenić. A widzę, że zajmują się też większymi rzeczami jak dywany, to wtedy transport jest dodatkowym plusem.

Re: Pranie do zadań specjalnych i nie tylko

Nigdy nie myślałam o oddawaniu „normalnego” prania do pralni, prawdę mówiąc, ale brzmi to wygodnie. Zwłaszcza z takim odbiorem, w Warszawie na pewno można to docenić. A widzę, że zajmują się też większymi rzeczami jak dywany, to wtedy transport jest dodatkowym plusem.

2021-02-21 19:22:39 autor selina88

Pranie dywanów, jak najbardziej. 

Re: Pranie do zadań specjalnych i nie tylko

Czasem w przypadku płaszczy

Re: Pranie do zadań specjalnych i nie tylko

Na pewno garnitury czy jakieś sukienki to na pewno

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: