Jaki rodzaj krycia preferujesz w podkładzie?

  • 2016-11-09, o 00:39
  • 70
  • 17 440
  • 55
  • 58

Re: Jaki rodzaj krycia preferujesz w podkładzie?

U mnie doskonale się sprawdził podkład z eveline liquid control, on jest lekki, nadaje się na lato, ale kryje przebarwienia i niedoskonałości. Poza tym można stopniować poziom krycia, nałożenie kilku warstw nie wygląda źle. Bardzo fajny kosmetyk i to w dobrej cenie.

Re: Jaki rodzaj krycia preferujesz w podkładzie?

Teraz latem wolę bardziej lekkie podkłady, ich krycie nie jest oszałamiające. Jednak w upały nie mam ochoty nakladać ciężkich fluidów. Zimą zawsze używam Revlona. :-) 

Re: Jaki rodzaj krycia preferujesz w podkładzie?

Jeśli moja cera jest w stanie idealnym to wybieram lekko kryjący podkład aby wyrownać koloryt, jeśli natomiast moja skóra posiada zaczerwienienia to chętnie sięgam po pokład średnio kryjący. Podkładu mocno kryjącego używam tylko w ważniejsze dni lub kiedy mam miesiączke, ponieważ wtedy na mojej twarzy pojawia się wiele nie mile widzianych niespodzianek.

Re: Jaki rodzaj krycia preferujesz w podkładzie?

Kiedyś mogłam nie nosić podkładu, a jak już nosiłam to bardzo lekkie. Teraz mam dużo do ukrycia, przebarwienia, blizny, krosty, więc preferuję mocne krycie. Ale maluję się tylko okazjonalnie. 

Re: Jaki rodzaj krycia preferujesz w podkładzie?

Silnie kryjący, zdecydowanie.

Re: Jaki rodzaj krycia preferujesz w podkładzie?

Mocne krycie musi być, ale takie żeby nie tworzyło efektu maski. 

Re: Jaki rodzaj krycia preferujesz w podkładzie?

Mocne

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki rodzaj krycia preferujesz w podkładzie?

Generalnie wolę mocne krycie, żeby nie było widać czerwonego naczyniaka koło oka :) Ale nie przeszkadza mi jak to widać, jednak lepiej czuję się w mocnym kryciu :)

Re: Jaki rodzaj krycia preferujesz w podkładzie?

Mocne na specjalne okazje a na co dzień średnie

Re: Jaki rodzaj krycia preferujesz w podkładzie?

Preferuję średnie do mocnego krycia
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: