Laserowe usuwanie blizn - czy działa to ??

  • 2016-01-18, o 13:39
  • 53
  • 17 047
  • 38
  • 39

Re: Laserowe usuwanie blizn - czy działa to ??

Może i działa, ale czy warto się tak poświęcać? Może lepiej spróbować jakiegoś dobrego preparatu? Ja polecam octenicare - krem u mnie sprawdził się naprawdę dobrze, więc powinnaś być zadoowlona z efektów. Tylko musisz na nie trochę poczekać :)

Re: Laserowe usuwanie blizn - czy działa to ??

to pewnie zależy d blizny

Re: Laserowe usuwanie blizn - czy działa to ??

Wielkość blizny ma znaczenie, głębokość, wszystko zależy gdzie jest ta blizna. Mi najbardzuej "przeszkadzają" blizny na buzi. Inne zupełnie nie, choć mam jedną dużą na nodze ok. 20-25 cm i jedną dużą na brzuchu po operacji. 

Re: Laserowe usuwanie blizn - czy działa to ??

Ja usuwałam laserowo blizny po trądziku w usunięto reklamę i serdecznie polecam

Re: Laserowe usuwanie blizn - czy działa to ??

Wszystko zalezy od blizny, ja korekcje blizny robilam u dr Żukowskiej . ja mialam bardzo brzydka blizne, wypuklą, bardzo zle sie z nia czułam. umowiłam sie na wizyte do pani doktor, ktora jest cudownym człowiekiem, przeprowadzila zabieg. oczywiscie najpierw byl wywiad itp.

Re: Laserowe usuwanie blizn - czy działa to ??

Pewnie działa, ale trzeba przejść kilka takich zabiegów i cierpliwie czekać do zagojenia. 

Re: Laserowe usuwanie blizn - czy działa to ??

Planuję się wybrać do gabinetu. 

Re: Laserowe usuwanie blizn - czy działa to ??

Miałam duza szpecaca blizne na ramieniu. Duzo ludzi dogadywalo mi z tego powodu. Zdecydowalam sie na korekcje blizn. Teraz po bliźnie niema ani śladu chociaż na efekt po takiej korekcji trzeba cierpliwie czekac troche czasu. Korekcje blizny robilam u dr Żukowskiej w Łodzi. Pani doktor posiada bardzo duze doswiadczenie oraz wiedze dlatego ciesze sie ze to wlasnie na nia trafilam.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Laserowe usuwanie blizn - czy działa to ??

Mam w planie taki zabieg usuwania blizny pooperacyjnej.

Re: Laserowe usuwanie blizn - czy działa to ??

Działa, tylko potrzeba czasu. Miałam kilka paskudnych, szpecących blizn. Próbowałam stosować różne olejki na blizny ale w ogóle nie było widać poprawy. Przyjaciółka namówiła mnie na zrobienie korekcji blizn.  Wybrałam się do gabinetu dr Żukowskiej. Gabinet jest w Łodzi. Jestem pół roku po zabiegu i blizn praktycznie nie widać. Niepotrzebnie tyle czasu i pieniędzy marnowałam na smarowanie kupowanie róznych olejków.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: