Wyróżnione marki

Szczególnie polecamy

7
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Y
Z

7

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

O

P

R

S

T

U

V

W

Y

Z

Fora:

Trądzik ;/

  • 2011-02-10, o 12:15
  • 205
  • 84 398
  • 129
  • 125

Re: Trądzik ;/

Ja z trądzikiem udałam się ostatecznie do dermatologa. Po długiej walce bezskutecznego używanie maści i tabletek pani dermatolog zaporponowała mi skorzystanie z usunięto reklamę. Polega to na naświetlaniu skóry światłem czerwonym. Zabieg trochę trwa, bo na początek muszą oczyścić skórę. Ostatecznie efekt końcowy warty siedzenia tyle czasu w gabinecie. Jestem bardzo zadowolona!

Re: Trądzik ;/

Bardzo dobre efekty daje stosowanie na noc kremów z kwasami np. kwas glikolowy.

Re: Trądzik ;/

A wiecie, że wszystkie leki które stosujecie na trądzik można mieć teraz wypisane na e-recepcie bez wychodzenia z domu? Jeżeli to kontynuacja leczenia, to wystarczy wejść na lekarzonline.eu i poprosić o wypisanie e-recepty. Całkowicie legalna i normalna rzecz od tego roku ostatecznie zatwierdzona przez prezydenta.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Trądzik ;/

Ja bym polecila sprobowania maseczki z drozdzy :)

Re: Trądzik ;/

Ja przeszłam przez kilkadziesiąt produktów, które miały magicznie walczyć z trądzikiem i żaden z nich nie pomógł mi na tyle abym mogła go polecić. Potem z polecenia zaczęłam uzywać acnederm no i pierwsze efekty zobaczyłam po 3 tygodniach, a krem odstawiłam po kilku miesiącach. Efekty nieziemskie! Naprawdę nie spodziewałam się aż tak dobrych efektów za taki niedrogi krem