Kremy na cellulit - co sądzicie o Onshea? Warto?

  • 2020-06-26, o 14:57
  • 12
  • 816
  • 9
  • 11

Kremy na cellulit - co sądzicie o Onshea? Warto?

cześć :)

czy stosowałam któraś z was balsam Onshea na cellullit? Albo nie wiem, zapoznawała się z tematem, czy warto w ogóle go kupić?Powiem szczerze, ze nie jest najtańszy, a wydaje sie miec super sklad (zalezy mi na jak najbardziej naturalnym). Testowalam kilka innych produktow na cellulit, i nie bylam z nich zadowolona, wiec szukam serio czegos dobrego. Plis pomóżcie.

 

 

Re: Kremy na cellulit - co sądzicie o Onshea? Warto?

Kiedyś też miałam fazę na kremy ale jednak najlepiej działają ćwiczenia + bańka chińska lub szczotkowanie na sucho. To przynosi efekty

Re: Kremy na cellulit - co sądzicie o Onshea? Warto?

Wg. mnie bardzo dobry krem, aczkolwiek bardziej do gustu przydał mi krem od Dottore usunięto reklamę :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kremy na cellulit - co sądzicie o Onshea? Warto?

Ja chwalę sobie Elancyl, ale sam nie zdziała cudów - ćwiczenia muszą być.

Re: Kremy na cellulit - co sądzicie o Onshea? Warto?

Wątpię by jakikolwiek krem zlikwidował cellulit.

Re: Kremy na cellulit - co sądzicie o Onshea? Warto?

Ja również podpiszę się pod tym co napisały dziewczyny, ale na wstępie dodam od razu że nie da się niestety schudnąć z jednej partii ciała  Jeśli już chudniemy, to owszem, mogą być pewne predyspozycje ale i tak najważniejszy jest deficyt kaloryczny i dobrze zbilansowana dieta oraz picie dużej ilości wody... Trenuję już dobrych kilka lat i nadal borykam się z cellulitem... Niekiedy to po prostu genetyka i większe predyspozycje...
Fajnie działa bańka chińska oraz masaże szczotką, peelingi itp.
Warto dodać, że wyróżniamy też 2 rodzaje cellulitu: tłuszczowy i wodny... Ten drugi, dzięki odpowiedniej diecie i nawodnieniu powinien sie zmniejszyć, z tym drugim jest już gorzej... 
Często dobre efekty daje endermologia usunieto reklamę

Re: Kremy na cellulit - co sądzicie o Onshea? Warto?

Pewnie, że samo się nic nie zrobi, za dobrze by było :)

Re: Kremy na cellulit - co sądzicie o Onshea? Warto?

Kremy mogą troszkę wygładzić naszą skórę poprzez nawilżenie, ale niestety nie zlikwidują celulitu w 100%, natomiast zawsze warto nawilżać te problematyczne miejsca

Re: Kremy na cellulit - co sądzicie o Onshea? Warto?

Nic tak nie pomoże jak ćwiczenia plus kremy. Ja stosuję Lirene Anti-Cellulite i jestem z niego zadowolona. Aczkolwiek ćwiczenia są jak najbardziej wskazane aby zwalczyć cellulit. 

Re: Kremy na cellulit - co sądzicie o Onshea? Warto?

Tego kremu nie próbowałam, ale polecam ten olejek z ziaren prażonej kawy: usunięto reklamę 

Naprawdę fajnie nawilża ujędrnia, po prostu moja kosmetyczna miłość :D

Oczywiście sam cudów nie zdziała, przy jego aplikowaniu należy wykonać solidny masaż (akurat konsystencja olejku to ułatwia), wtedy po jakimś czasie są efekty!

Re: Kremy na cellulit - co sądzicie o Onshea? Warto?

Tego kremu nie próbowałam, ale polecam ten olejek z ziaren prażonej kawy: usunięto reklamę 

Naprawdę fajnie nawilża ujędrnia, po prostu moja kosmetyczna miłość :D

Oczywiście sam cudów nie zdziała, przy jego aplikowaniu należy wykonać solidny masaż (akurat konsystencja olejku to ułatwia), wtedy po jakimś czasie są efekty!

2021-02-12 17:25:49 autor cassandra

 

Olej z ziarek nprażonej kawy? Jako książkowy kawoholik popadadłam w euforię xD gdzie takie coś można dostać? :D

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: