Cienkie i mocno wypadające włosy

  • 2016-12-14, o 21:47
  • 79
  • 30 530
  • 59
  • 59

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

Polecam zastanowić się nd odżywianiem, zrobić podstawowe badania krwii plus jonogram oraz zastosować kurację skrzyp plus dodatkowe wit.

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

Więcej witamin

:)

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

Osobiście bardzo polecam zabieg (tak wiem, może strasznie to brzmi, ale naprawdę nie powinnyśmy się już tego bać, w końcu to XXI wiek!) ten preparat usunięto reklamę działa cuda.Sama jestem już po kilku zabiegach i to zdecydowanie działa! Z czasem włosy są mocniejsze i nie wypadają już tak mocno jak kiedyś.

 

Daj sobie szanse, poczytaj, może Cię zainteresuje :)

 

Pozdrawiam i życzę szczęścią z tą straszną walką!

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

Dokładnie, witaminy na wypadanie, fryzjerka też polecała mi Biotebal. A do cienkich włosów polecam maskę arganową z Organique. Tylko ja faktycznie trzeba trzymać min. te 15 minut :)

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

sprawdź produkty marki Kaminomoto - naprawdę pomagają; usunieto reklame

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

Polecam produkty Tołpa na cienkie i wypadające włosy. Ich stosowanie naprawdę przynosi efekty: peeling trychologiczny, serum stymulujące odrost włosów i szampon antipollution przeciw wypadaniu włosów. 

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

Mi nic nie pomogło.

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

Też polecam Tołpę i płukanki z pokrzyw. 

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

Na wypadające włosy polecam kosmetyki APIS (szampon i odżywkę). Mają u siebie taką linię z 3% Baicapil i jest mega. Jak się stosuje szampon + odżywkę to naprawdę szybko widać efekty :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: