Kosmetyki do pielęgnacji skóry biustu

  • 2020-07-19, o 01:02
  • 9
  • 1 000
  • 8
  • 8

Kosmetyki do pielęgnacji skóry biustu

Możecie mi polecić kosmetyk, który dobrze nawilży skórę, napnie ją i będzie zapobiegał wiotczeniu? Macie swój ulubiony produkt?

Re: Kosmetyki do pielęgnacji skóry biustu

Ja używam peelingów kawowych i maseczek kilka razy w tyg. Oprócz tego masaż i jakiś dobry krem i od razu biust ładniejszy

Re: Kosmetyki do pielęgnacji skóry biustu

Próbowałam raz jakiegoś kremu z Eveline oraz olejków, jeszcze nie znalazłam nic, co byłoby skuteczne :(

Re: Kosmetyki do pielęgnacji skóry biustu

Próbowałam raz jakiegoś kremu z Eveline oraz olejków, jeszcze nie znalazłam nic, co byłoby skuteczne :(

2020-07-20 19:57:14 autor comfortinnending

Kremy z Eveline fajnie pachną, nawilżają i to by było na tyle. Innych efektw brak. 

Re: Kosmetyki do pielęgnacji skóry biustu

Witajcie dorgie kobietki, 

odświeżę trochę temat. Ostatnio poszukiwałam tak jak i Wy fajnych kosmetyków do pielęgnacji biustu. Przy okazji znalałzam coś co bardzo mnie zaiteresowało. Mianowicie nie cieszę się niestety obfitym biustem, więc bardzo zaciekawił mnie ten wpis usunięto reklamę  Przedstawiają w nim tabletki ale i kremy, które wpływają na powiększenie piersi. Nie stać mnie na zabieg powiększania plastycznego. DLatego chętnie wypróbowałalbym przy okazji pielegnacji jakiś krem na powiększenie piersi. Co sądzicie o takich sposobach? Czy mają prawo się one sprawdzić?

Re: Kosmetyki do pielęgnacji skóry biustu

Mi absolutnie nie zależy na powiększeniu biustu, bo mam aż 85 G, tylko na utrzymaniu skóry w dobrej formie :) Tabletki dla mnie odpadają. Czym mniej chemii, tym lepiej. 

Re: Kosmetyki do pielęgnacji skóry biustu

ja przed porodem zaczelam uzywac olekow, najpierw takiego zwyklego ale jakos srednio mi przypadl i kolezanka mi polecila taki do zadan specjalnych od orientany - do biustu, pieknie pachnie i nawet nie mam zadnych rozstepow po urodzeniu dzieki codziennemu masowaniu tym olejkiem takze polecam.

Re: Kosmetyki do pielęgnacji skóry biustu

ja przed porodem zaczelam uzywac olekow, najpierw takiego zwyklego ale jakos srednio mi przypadl i kolezanka mi polecila taki do zadan specjalnych od orientany - do biustu, pieknie pachnie i nawet nie mam zadnych rozstepow po urodzeniu dzieki codziennemu masowaniu tym olejkiem takze polecam.

2020-11-23 20:01:46 autor jowcia

Zaraz poszukam co to za olejek  polecasz :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki do pielęgnacji skóry biustu

Szczerze polecam kosmetyki z Morza Martwego, ja kupiłam np tutaj usunięto reklamę a konkretnie balsam do ciała i jest rewelacja!

Re: Kosmetyki do pielęgnacji skóry biustu

Moim zdaniem skóra biustu czy dekoldu jest bardzo delikatna i wymaga odpowiedniej pielęgnacji, stawiam na olejowe produkty ale nie takie co zostawiają tłusty film na skórze, zadowolona byłam z efektów olejku do biustu marki Orientana, mała magiczna buteleczka z bardzo dobrym skłądem całkowicie naturalnym, do tego ma obłędny zapach. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: