Najlepszy krem do rąk

  • 2015-12-19, o 08:17
  • 193
  • 53 841
  • 122
  • 123

Re: Najlepszy krem do rąk

uważam, że nie ma takiego. dla każdego inny będzie najlepszym kremem. Każdy ma inną skórę i czego innego potrzebuje

Re: Najlepszy krem do rąk

Stosowałam całą masę produktów do rąk, ale od niedawna stosuję taką serię z Białego Jelenia "Aksamitna Kuracja do pielegnacji dłoni Apteka Alergika" i ona najbardziej mi pasuje. To jest wybrawienie dla moich rąk! Sami możecie zobaczyć jak wygladały moje dłonie przed rozpoczęciem kuracji... - dramat! Teraz jest dużo lepiej, bo skóra odzyskała swoją naturalną barierę ochronną! :)  Aha i myję klasycznym mydłem w płynie też od nich :)

Re: Najlepszy krem do rąk

Cien food for skin z Lidla jest bardzo fajny i tani jak barszcz.

Re: Najlepszy krem do rąk

Ja stosuję od paru miesięcy konopkę, mega tłusty krem i dosłownie kropeczkę trzeba nałożyć na dłonie, żeby było dobrze

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepszy krem do rąk

Cien food for skin z Lidla jest bardzo fajny i tani jak barszcz.

2020-04-08 14:01:08 autor Elise91

 

Dla mnie jest fajny ale na lato. Teraz za słabo nawilża.

Re: Najlepszy krem do rąk

Długo szukałam kremu do rąk skutecznego bo niestety większość działa tylko do umycia rąk , mi pomógł krem do rąk ze śuzem ślimaka z Orientany jest to dla mnie HIT! nie mam problemu z sucha i popekaną skórą dłoni a za to mam gładkie i odżywione. Polecam 

Re: Najlepszy krem do rąk

Dobry był Natura Siberica, ale nazwy nei pamiętam, lubię też Iossi morelowy, ale jest koszmarnie drogi, wiec tylko w duzej promocji :/ Aktualnie mam Nacomi papaia pie, tez dobry, ale cudów nei robi, w suei zaden cudów nie robi :d

Re: Najlepszy krem do rąk

Polecam krem z Aloesove

Re: Najlepszy krem do rąk

Nadal szukam

Re: Najlepszy krem do rąk

testowalam wiele roznych kremow do rak bo ogolnie zuzywam jeden w tydzien maks dwa zalezy jak duza tubka :D najlepiej mi sie sprawdzil Dermedic Linum Emolient, ciut drozszy niz standardowe kremy po 10 zl ale jakosciowo super

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: