Lusime - jak dziala, czy warto?

  • 2020-04-23, o 10:40
  • 17
  • 2 140
  • 9
  • 14

Lusime - jak dziala, czy warto?

Ostatnio zauwwazylam, że pod oczami zrobily mi sie straszne cienie co - jak mniemam - jest niczym innym jak efektem prawie dwoch miesiecy pracy z domu i robienia sporej ilosci nadgodzin przy komputerze. Sytuacja jest jaka jest i nie moge z tego zrezygnowac ale jednak chcialabym cos zrobic z tymi nieszczesnymi cieniami.Zaczelam sie wiec rozglądać za jakimś produktem pod oczy ktory bylby ukierunkowany stricte na to, bo np, moj krem z nacomi kompletnie nie podołał w tej materii. Tak trafilam na wspomniany w temacie krem, ale szczerze mówiac nie widze go ani w recenzjach na wizażu ani nic - co w sumie nie musi byc dziwne bo to chyba jakaś nowośc.Stąd tez moje pytanie: czy któraś z was juz miala z nim stycznosć? Albo moze np. ocenić jakie są szanse, że taki sklad jaki ma zadziala?Z góry dzięki :*

Re: Lusime - jak dziala, czy warto?

rowniez mam cienie pod oczami ale nigdy nie stosowalam tego kremu, nie wierze ze krem moze cos pomoc...

Re: Lusime - jak dziala, czy warto?

Ja też nie bardzo wierze w krem jeśli przyczyną jest przemęcznie. Bardziej w tym przypadku pomogłyby jakieś zabiegi wybielające z demapenem no i oczywiście odpoczynek

Re: Lusime - jak dziala, czy warto?

nie słyszałam

Re: Lusime - jak dziala, czy warto?

Ja też nie bardzo wierze w krem jeśli przyczyną jest przemęcznie. Bardziej w tym przypadku pomogłyby jakieś zabiegi wybielające z demapenem no i oczywiście odpoczynek

2020-04-24 21:06:21 autor mtigra

Tyle, że ja bym nie zapisala sie teraz na zabiegi nawet jakby juz otworzyli gabinety - a poki co nadal nic o tym nie wiadomo  jakos radzic sobie trzeba.A co do tematu - krem to tylko jeden element takiej walki, ale jak jest dobry to sie przyda. O Lusime nie slyszalam, chociaż jak czytam skład to na pewno trzeba go zaliczyc bardzo na plus za brak konserwantow i alkoholow czy rzeczy jak skwalan, maslo shea czy arnika.

Re: Lusime - jak dziala, czy warto?

Wydaje mi sie, że jeżeli chodzi o obecna sytuacje gdzie trzeba sobie radzic tym czym mamy to takie kremy są ok, zwlaszcza ze z tego co widze ten ma dostawe do domu albo paczkomatu. Niemniej tez zwrocilabym uwage takze na odpoczynek i odpowiednia diete dla organizmu.

Re: Lusime - jak dziala, czy warto?

Nie miałam okazji używać.

Re: Lusime - jak dziala, czy warto?

Ja też nie bardzo wierze w krem jeśli przyczyną jest przemęcznie. Bardziej w tym przypadku pomogłyby jakieś zabiegi wybielające z demapenem no i oczywiście odpoczynek

2020-04-24 21:06:21 autor mtigra

ale po dermapenie chyba i tak warto stosowac cos na utrzymanie efektu, nie?

Re: Lusime - jak dziala, czy warto?

Trudno stwierdzić, czy zadziała. Trzeba wypróbować. Z kosmetykami jest tak, że u jednych się sprawdzają, u innych nie. Sama nie miałam tego kremu.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Lusime - jak dziala, czy warto?

Trudno stwierdzić, czy zadziała. Trzeba wypróbować. Z kosmetykami jest tak, że u jednych się sprawdzają, u innych nie. Sama nie miałam tego kremu.
2020-06-26 00:08:37 autor koniczyna684

Ja go z ciekawosci kupilam na wakacje i powiem, że jezeli chodzi o obietnice pozbycia sie cienie to jestem zaskoczona bo dziala rzeczywiscie fajnie. Do tego ma bardzo przyjemny zapach i nie jest tlusty, co tez odhaczam mu na plus.

Re: Lusime - jak dziala, czy warto?

Trudno stwierdzić, czy zadziała. Trzeba wypróbować. Z kosmetykami jest tak, że u jednych się sprawdzają, u innych nie. Sama nie miałam tego kremu.
2020-06-26 00:08:37 autor koniczyna684

Ja go z ciekawosci kupilam na wakacje i powiem, że jezeli chodzi o obietnice pozbycia sie cienie to jestem zaskoczona bo dziala rzeczywiscie fajnie. Do tego ma bardzo przyjemny zapach i nie jest tlusty, co tez odhaczam mu na plus.

2020-10-07 13:49:56 autor Trusiak

 

Dobrze wiedzieć :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: