Jak schudnąć

  • 2015-12-28, o 21:51
  • 69
  • 22 416
  • 55
  • 57

Re: Jak schudnąć

Trzeba poukładać sobie w głowie wszystko, nastawić się na długi i ciężki proces. 

Re: Jak schudnąć

Nastawić psychikę na to, że będzie to trwało długo. Jeść mniej niż wynosi zapotrzebowanie kaloryczne i wychodzić conajmniej na spacery 

Re: Jak schudnąć

Ilość kalorii, rozkład makroskładników?
Tłuszcz wtedy, kiedy jest potrzebny, czyli kiedy? Białko z jakiego pożywienia? Zdrowe węgle czyli co? Za mało szczegółów, które przy Hashi są ważne. Jakie dawki hormonów?
Oczywiście, że brak jedzenia ma znaczenie i to kluczowe. Nie bez kozery winno się mówić "odżywanie", ponieważ jedzenie oprócz walorów smakowych powinno odżywiać całe nasze ciało- ma wpływ nie tylko na sylwetkę, ale też włosy, paznokcie, czy skórę. Trzeba pamiętać też o odpowiedniej suplementacji i piciu wody.
Jesli chodzi o cellulit to przeteestowałam bardzo wiele kosmetyków i do tej pory najlepszym okazał sie balsam Nolicell, nie wiem czy jest dostępny w sklepach stacjonarnych, ale sama zamawiałam przez internet. Codziennie wcierałam i ćwiczyłam i dopiero to pomogło mi wyeliminować cellulit. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak schudnąć

głodówka jest niezdrowa. Nie powinno sie tak robic. mozna sobie oczyscic organizm stosujac np diete sokową ale jakies wartośći trzeba dostarczać. Może takie cos wzmacnia organizm ale jest to jest dla organizmu sytuacja ekstremalna i nienaturalna. Soki warzywne np sok buraczany równiez świetnie oczyszcza organizm i nie ma zbyt duzo kalorii a daje swietne efekty 

usunięto reklamę

https://polskiepomidory.com.pl/

Re: Jak schudnąć

Po świętach muszę sobie zrobić detoks. Ale nadprogramowe kilogramy też mam.

Re: Jak schudnąć

Po świętach muszę sobie zrobić detoks. Ale nadprogramowe kilogramy też mam.

Re: Jak schudnąć

Wbrew pozorom nie jest to bardzo trudne :) Najważniejsze jest oczywiście nastawienie, wytrwałość w dążeniu do celu. Na początek poleciłabym ograniczenie cukru, zacznij odżywiać się zdrowo (dodawaj więcej owoców i warzyw). Pij dużo wody. Jeśli chodzi o ćwiczenia to spróbuj na początek wprowadzić nawyk ruchu min. 3 razy w tygodniu. Mogą to być spacery, skakanka itd. Dopiero po miesiącu przyzwyczajania organizmu do zwiększonej aktywności fizycznej rozpoczęłabym treningi, które zawierają ćwiczenia cardio oraz ćwiczenia siłowe (mnóstwo tego typu treningów jest na yt). Powodzenia!! Trzeba wierzyć w proces.

Re: Jak schudnąć

Żeby schudnąć musi być ujemny bilans kaloryczny, co bywa ciężkie w praktyce. Na rynku sa leki jak choćby Saxenda, które mają zastosowanie w leczeniu otyłości i hamują apetyt, ale są na receptę, przy czym dostanie recepty to nie problem od czasu, gdy działają serwisy jak usunięto reklamę

Re: Jak schudnąć

To prawda, że trzeba mieć ujemny bilans kaloryczny. Nie zgodzę się jednak ze stwierdzeniem (jednym z powyższych), że nie jest trudno schudnąć. Każdy z nas jest inny. Często dochodzą różne choroby, leki, itd. Jeden chudnie szybko, inny strasznie wolno. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: