Co zastosować punktowo na pryszcze?

  • 2021-01-11, o 00:37
  • 32
  • 2 521
  • 20
  • 23

Co zastosować punktowo na pryszcze?

Macie swoje sprawdzone (mogą być domowe) sposoby, by przyspieszyć gojenie pojedynczych niespodzianek? 

Re: Co zastosować punktowo na pryszcze?

skinoren

Re: Co zastosować punktowo na pryszcze?

Olejek z drzewa herbacianego.

Re: Co zastosować punktowo na pryszcze?

Do sukutecznej walki z trądzikiem polecam spróbować produkty marki Orientana a dokładnie hydrokurację z kurkumą i serum z neem i tulsi. Jak dla mnie najlepsze zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. 

Re: Co zastosować punktowo na pryszcze?

Zaraz zapoznam się z tymi produktami Orientana, bo nie znam zupełnie. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co zastosować punktowo na pryszcze?

Zdecydowanie olejek z drzewa herbacianego, cudo

Re: Co zastosować punktowo na pryszcze?

Pasta cynkowa do kupienia w aptece, a na szybko to nawet pasta do zębów pomoże bo ma właściwości wysuszająco-ściągające (ale taka zwykła o białej konsystencji). A i jeszcze maść Benzacne z apteki bez recepty do stosowania na noc. 

Re: Co zastosować punktowo na pryszcze?

Wg mnie tylko acnederm! Krem zawiera kwas azelainowy i to dlatego tak świetnie działa na trądzik, zaskórniki i przebarwienia :) Używałam kilka miesięcy no i efekt jest nieziemski, szczerze mówiąc to nie myślałam że krem za 15zł będzie tak dobrze działać

Re: Co zastosować punktowo na pryszcze?

Na punktowe pryszcze polecam z całego serca krem acnederm. Jest na bazie kwasu azelainowego , nakłada się go punktowo dwa razy dziennie. Warto także podczas stosowania zaopatrzyć sie w dobre nawilżenie naskórka bo mocno wysusza 

 

Re: Co zastosować punktowo na pryszcze?

Benzacne?

Re: Co zastosować punktowo na pryszcze?

Na punktowe pryszcze polecam z całego serca krem acnederm. Jest na bazie kwasu azelainowego , nakłada się go punktowo dwa razy dziennie. Warto także podczas stosowania zaopatrzyć sie w dobre nawilżenie naskórka bo mocno wysusza 

 

2021-01-28 19:07:56 autor Anna94

 

To fakt, bardzo mocno wysusza skórę.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: