Żele intymne Jakie polecacie?

  • 2018-04-04, o 11:14
  • 27
  • 26 704
  • 18
  • 14

Re: Żele intymne Jakie polecacie?

Libi gel jest najlepszy. Byliśmy z mężem w szoku, że taki żel może mieć takie wspaniałe działanie pobudzające! wszystko przebiegło idealnie, napewno będziemy go polecać

Re: Żele intymne Jakie polecacie?

Jest sporo na prawdę fajnych lubrykantów, które wzmagają doznania. Ja osobiście testowałam okołoło 10 lubrykantów i jak dotąd najbardziej podpasował mi lubrykant o smaku truskawkowym. Jednak za sprawą tego artykułu usunieto reklame postanowiłam kupić i przetestować kolejny lubrykant, tym razem o smaku słonego karmelu. Jestem bardzo ciekawa tego smaku i efektu.

Re: Żele intymne Jakie polecacie?

Zamiast żelu, lepiej używać kremu, działa skuteczniej i dłuzej. Ja akurat kupuję vagisan, sprawdza się bardzo dobrze. Ma specjalny aplikator, dzięki któremu łatwiej zaaplikować odpowiednią ilość kremu

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Żele intymne Jakie polecacie?

Dziewczyny a czy są jakieś zamienniki? Bo nawet lubiliśmy ten żel ale ostatnio nie widziałam go ani w marketach ani w naturze gdzie kupowaliśmy ;/

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Żele intymne Jakie polecacie?

Libi gel sobie kup Jest fajny, a nawet lepszy. Sama o ile za durex o nie przepadałam ( jakoś tak nie lubiłam tego zimna i potem grzania) to libi gel uwielbiam

Re: Żele intymne Jakie polecacie?

Znajdę gdzieś stacjonarnie? Daje podobny efekt do durexa?

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Żele intymne Jakie polecacie?

Niezupełnie. Jest trochę inny. Bo o ile durex intense daje takie inne wrażenia ( ciepło potem zimno) To libi gel sprawia, że zwiększają się Twoje odczucia tam na dole. Na piszesz językiem czy palcami. Jesteś o wiele bardziej uwrażliwiona, tak wieć czujesz o niebo lepiej. No i fajniej nawilża. Jest mniej więcej w tej samej cenie co durex, ale opakowanie jest większe, tak więc powinien starczyć Ci na o wiele dłużej. Zamawiałam zawsze przez internet. Stacjonarnie libi gel nie widziałam.

Re: Żele intymne Jakie polecacie?

Jakoś te cudowne żele do mnie nie przemawiają bo sprawdzałam już wiele i przyjemnie ejst tylko przez chwile , a potem raczej mnie denerwują, a już jak to wysycha to w ogóle. Teraz może kupie ten Vagisan o którym pisałyście. Pytanie czy lepiej krem czy globulki ? Jakie są wasze odczucia? 

Re: Żele intymne Jakie polecacie?

unimil właśnie był najlepszy

Re: Żele intymne Jakie polecacie?

Bywa też tak, że problem po prostu leży po stronie mężczyzny. A wtedy najlepszym sposobem sa niebieskie tabletki, na które receptę może wypisac lekarz zdalnie np.usunięto reklamę bez zadawania zbędnych pytań.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: