odżywka do paznokci

  • 2010-11-13, o 01:38
  • 251
  • 115 702
  • 55
  • 116

Re: odżywka do paznokci

Odżywka z 4 long lashes, cudo

Re: odżywka do paznokci

Sally hansen

Re: odżywka do paznokci

Odżywki do paznokci z Eveline :) Co jakiś czas wracam do Total Action i za każdym razem moje paznokcie wyglądają po takiej kuracji idealnie.

Re: odżywka do paznokci

Odżywki do paznokci z Eveline :) Co jakiś czas wracam do Total Action i za każdym razem moje paznokcie wyglądają po takiej kuracji idealnie.

2021-12-02 22:39:13 autor heyabanana

 

muszę wypróbować

Re: odżywka do paznokci

Dużo osób chwali muszę w końcu spróbować ta firmę 

Re: odżywka do paznokci

Zdecydowanie warto spróbować ;) ja akurat lubię od nich odżywkę diamentową. W ogóle mnie nie podrażnia, paznokcie szybko wracają do formy i efekty długo się utrzymują.

Re: odżywka do paznokci

Na rynku dostępny jest szeroki wybór odżywek do paznokci, jednak ja najbardziej zadowolona jestem z Eveline 6w1. Przetestowałam wiele innych, ale ta odpowiada mi najbardziej.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: odżywka do paznokci

Dla mnie SOS od Eveline jest fajna. Kupiłam niedawno w promocji i regularnie nakładam. Paznokcie zaczeły szybciej rosnąć i nie łamią się.

Re: odżywka do paznokci

Odżywka z 4 long lashes, cudo
2020-12-25 19:08:38 autor martynka1234

 

Nie wiedziałam, że do paznokci mają odżywki.

Re: odżywka do paznokci

Dla mnie SOS od Eveline jest fajna. Kupiłam niedawno w promocji i regularnie nakładam. Paznokcie zaczeły szybciej rosnąć i nie łamią się.

2022-03-29 22:45:40 autor heyabanana

 

Jak byłam dzieckiem to używałam tej 8w1 eveline, i zawsze ładnie szybko rosły ale zawsze nagle się wszystkie łamały.. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: