Jak wyglada wasza pielegnacja twarzy? Jest wieloetapowa?

  • 2020-06-04, o 18:32
  • 12
  • 2 310
  • 12
  • 13

Jak wyglada wasza pielegnacja twarzy? Jest wieloetapowa?

Jak wyglada wasza pielegnacja twarzy? Jest wieloetapowa?

Re: Jak wyglada wasza pielegnacja twarzy? Jest wieloetapowa?

Tak, zazwyczaj myję twarz lub złuszczam, nakładam serum, krem lub olejek, raz na tydzień maskę.

Re: Jak wyglada wasza pielegnacja twarzy? Jest wieloetapowa?

Mycie, peeling, zmywanie peelingu, nakladania kremu nawilzajacego.

Re: Jak wyglada wasza pielegnacja twarzy? Jest wieloetapowa?

Tak, jest wieloetapowa. Zmywanie makijażu, oczyszczanie skóry, tonik, krem.

Re: Jak wyglada wasza pielegnacja twarzy? Jest wieloetapowa?

Demakijaż, mycie żelem oczyszczającym, tonik i kremy, czasem serum. W zależności od potrzeb maseczka.

Re: Jak wyglada wasza pielegnacja twarzy? Jest wieloetapowa?

Dużo zależy od pory roku i od tego jak wygląda, czuje się moja skóra, a przede wszystkim w jakiej jest kondycji. Zazwyczaj jest ona rzeczywiście wieloetapowa. :D

Re: Jak wyglada wasza pielegnacja twarzy? Jest wieloetapowa?

tak, demakijaż, żel, serum, krem i mgiełka

Re: Jak wyglada wasza pielegnacja twarzy? Jest wieloetapowa?

Rano i wieczorem myję twarz żelem, nakładam serum lub kremy. Dodatkowo regularnie chodzę do Esderm we Wrocławiu na różnego rodzaju zabiegi, ponieważ miałam straszny problem z trądzikiem. Każdemu z podobnym problemem polecam ich zabiegi. Bardzo relaksujące i przynoszące świetne efekty.

Re: Jak wyglada wasza pielegnacja twarzy? Jest wieloetapowa?

Ja najpierw zmywam makijaż płynem micelarnym, potem używam żelu do mycia twarzy, później krem. Raz w tygodniu peeling ]:) Stan mojej skóry obecnie jest świetny. ważne jest to, aby dokładnie zmywać make up i pić dużo wody :) Mam skórę wrażliwą i najlepiej sprawdza mi się płyn micelarny i żel Biały Jeleń z takiej serii Łagodzenie (talk)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak wyglada wasza pielegnacja twarzy? Jest wieloetapowa?

Nie mam jakichś skomplikowanych kroków. Skupiam się na oczyszczaniu mechanicznym twarzy (golę, czyli tak peelinguję mocniej twarz-widać dużą poprawę cery) oraz robię olejowanie twarzy. Po wszystkim nakładam krem nawilżający i aloes pod oczy. Z mojego doświadczenia im mniej tym lepiej.

Re: Jak wyglada wasza pielegnacja twarzy? Jest wieloetapowa?

Po demakijażu i umyciu twarzy żelem lub pianką stosuję hydrolat, potem serum, krem pod oczy i krem do twarzy.

:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: