Olejujecie swoje wlosy?

  • 2020-06-26, o 09:00
  • 27
  • 2 401
  • 18
  • 22

Re: Olejujecie swoje wlosy?

Olejuje sobie włosy już jak są umyte i sobie nakładam ten olej na końcówki włosów by sobie wsiąkneły i wyschły. Kiedyś jak miałam dłuższe włosy to olejowałam je w całości i trzymałam olej na włosach, ale po ścięciu bym musiała mieć całą głowę w oleju lnianym..

Re: Olejujecie swoje wlosy?

Oczywiście że tak, nie wyobrażam sobie aby moje włosy bez tego wyglądały w porządku....

Re: Olejujecie swoje wlosy?

Odpuściłam olejowanie całych włosów. Czasem nakładam tylko trochę na końcówki. Teraz mam fazę na maski do włosów.

Re: Olejujecie swoje wlosy?

Olejuję od czasu do czasu. Zazwyczaj olejem kokosowym lub arganowym.

Re: Olejujecie swoje wlosy?

Olejuję od czasu do czasu. Zazwyczaj olejem kokosowym lub arganowym.

2020-11-15 13:23:03 autor ogk

Po oleju kokosowym nie masz przesuszonych włosów?

Re: Olejujecie swoje wlosy?

Teraz olejek tylko na końcówki włosów, już po myciu lub wysuszeniu. Na całą głowę nie.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Olejujecie swoje wlosy?

Najpierw nakładam po myciu olejek zabezpieczający na końcówki. Później mam specjalną mieszankę olejków do włosów i po roztarciu go w dłoni lekko nakładam na całej długości a potem suszę. Nigdy w tym przypadku jeszcze nie miałam przeciążonych włosów wręcz w moim przypadku mam wrażenie że są odpowiednio dociążone i tak się nie puszą jak "normalnie". Ozywiście wcześniej podczas pielęgnacji stosuje metodę OMO jeszcze :) Typowego stricte olejowania nie stosuje. To taka moja cheaters'ka wersja xD

Re: Olejujecie swoje wlosy?

Mycie włosów metodą OMO u mnie się nie sprawdziło. Myślę, że to kwestia indywidualna. Każdy na inne włosy. Za to moje końcówki lubią odrobinę serum lub olejku (ale też nie każdego).

Re: Olejujecie swoje wlosy?

Ja na moje średniopory nakładam olejek z awokado, wchłaniają praktycznie cały i mega się błyszczą

Re: Olejujecie swoje wlosy?

tak ok 2-4 razy w miesiącu

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: