krem pod oczy - co sądzicie o Izoze?

  • 2020-11-12, o 08:59
  • 12
  • 926
  • 6
  • 9

krem pod oczy - co sądzicie o Izoze?

Od zawsze mam problem z bardzo dużymi cieniami pod oczami. Jak nie nałożę makijarzu bardzo często wyglądam jakbym zarwała kilka nocy z rzędu lub płakała całą noc. Szukam więc jakiegoś dobrego kremu, który byłby wstanie mi trochę pomóc, ale kompletnie nie wiem czego szukać. Poszperałam trochę w internecie i znalazłam Izoze, gdzie na stronie producenta opisane jest, że faktycznie krem powinien rozjaśnić mi skórę pod oczami. Nie wiem jednak ile w tym prawdy. Jeśli ktoś zna się trochę na temacie lub używał kremu to bardzo proszę o opinie :)

Re: krem pod oczy - co sądzicie o Izoze?

Polecam Ci Remescar, powinien pomóc. Na pewno krem dostępny jest w aptece i wydaje mi się, że kosztuje ok. 100 zł.

Re: krem pod oczy - co sądzicie o Izoze?

tutaj rozjaśnienie nic nie da bo pod oczami skóra jest cienka i przebija to co jest pod nią, to nie skóra ma taki kolor

Re: krem pod oczy - co sądzicie o Izoze?

Zgadzam się w 99% z @Pannacotta, bo sina skóra pod oczami to z reguły przebijające przez skórę naczynka krwionośne, ale nie skreślałabym tego Twojego kremu, bo z tego co doczytałam ma on w składzie np. ekstarkt z kwiatów arniki górskiej, który obskurcza te naczynka i tym samym może zmniejszyć zaczerwienienia. Poza tym jak masz mocne cienie pod oczami to krem może nie tyle co rozjaśni skórę, co może ją trochę ożywić i sprawić, że będzie wyglądała na bardziej wypoczętą.

Re: krem pod oczy - co sądzicie o Izoze?

Ja używam od jakiegoś czasu tego kremu i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Głównie przekonało mnie do niego to, że skład jest całkowicie naturalny, jest wegański i w ogóle nie testowany na zwierzętach. Co do jego skuteczności to cienie pod oczami mi się na pewno rozjaśniły. Nie wytłumacze Ci tego tak technicznie jak @Sowaweronika, ale u mnie po prostu zdał egzamin 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: krem pod oczy - co sądzicie o Izoze?

Ja niestety nie polecam, aczkolwiek moja skóra pod oczami jest bardzo wymagająca

 

Re: krem pod oczy - co sądzicie o Izoze?

nie miałam go

:)

Re: krem pod oczy - co sądzicie o Izoze?

U mnie się sprawdził dobrze. Nie wiem jak wymagającą skórę ma @martynka1234, ale moja na co dzień też mi forów nie daje, a krem jednak spełnił moje oczekiwania. 

Re: krem pod oczy - co sądzicie o Izoze?

Hmm.. to widzę, że raczej Panie, które testowały to polecają ten krem. Nie wiedziałam @Malwina112, że nie jest testowany na zwierzętach, ale to kolejny plus w takim razie. A jak to w zasadzie sprawdzić? Jest jakieś specjalne oznaczenie?

Re: krem pod oczy - co sądzicie o Izoze?

To w sumie jest różnie. Najczęściej ja spotykam, że jest po prostu napis BWC, czyli Beauty Without Cruelty lub CF czyli cruelty free. Nie pamiętam do końca oznaczenia akurat w Izoze, ale można o tym też przeczytać w razie czego na ich stronie https://izoze.pl/ w zakładce FAQ tam raczej powinny znajdować się zweryfikowane informacje, a jak będę miała dostęp do buteleczki to mogę Tobie jeszcze napisać jakie tam oznaczenie występuje dokładnie.

Re: krem pod oczy - co sądzicie o Izoze?

Dziękuję Ci bardzo @Malwina112. Nie wiem czy tutaj na forum jest jakaś możliwość dania plusa, czy może jest jakiś system reputacj, ale jak nie to potraktuj tak tę wiadomość :D Na pewno przetestuję ten krem i jak już będę widzieć jakieś efekty i oczywiście nie zapomnę, to napiszę jeszcze swoje własne odczucia i czy mi podziałało.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: