Jonizacja w suszarkach

  • 2020-02-09, o 12:32
  • 27
  • 3 520
  • 16
  • 19

Re: Jonizacja w suszarkach

Jeśli chcecie efekt wygładzonych włosów to spróbujcie olejowania- lepsze dla włosów i tańsze
2020-11-29 00:38:28 autor martynka1234

Chyba zależy dla jakich włosów, moje nie przepadają za olejowaniem. Stawiam na dobrą suszarkę i inną pielęgnację :)

Re: Jonizacja w suszarkach

też mi się wydaje, że niestety w tych mega tanich suszarkach to jonizacja moze być tylko w nazwie, ja mam babyliss i widzę różnicę we włosachc w porównaniu z moją wcześniejszą suszarką, która jonizacji nie miała. Super jest to, ze nawet jak noszę czapkę to włosy mi się nie elektryzują

Zawsze coś to daje

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jonizacja w suszarkach

Tu zależy od włosów chyba. Mam suszarkę z jonizacją, na moich włosach nie widać żadnej różnicy, natomiast u mojej mamy już tak. Nie wiem za bardzo dlaczego tak jest, może źle używam?

Re: Jonizacja w suszarkach

Nie używałam

Re: Jonizacja w suszarkach

Tu zależy od włosów chyba. Mam suszarkę z jonizacją, na moich włosach nie widać żadnej różnicy, natomiast u mojej mamy już tak. Nie wiem za bardzo dlaczego tak jest, może źle używam?

2021-05-24 09:40:39 autor yumimadoka

 

Może masz ładne włosy i suszarka z jonizacją już nie ma co robić :D

Re: Jonizacja w suszarkach

Babyliss ma w tych modelach hydro fusion specjalną technologię jonowo-plazmową, która generuje i dodatnie i ujemne jony, dzięki temu włosy sa gładsze, bardziej lśniące i się nie puszą

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: