NYX Professional Makeup PRO FOUNDATION MIXER Pigment do rozjaśniania, rozświetlania lub przyciemniania podkładu

  • 2020-11-27, o 13:34
  • 6
  • 617
  • 5
  • 6

NYX Professional Makeup PRO FOUNDATION MIXER Pigment do rozjaśniania, rozświetlania lub przyciemniania podkładu

Czy ktoś się orientuje, dlaczego od dłuższego czasu cieżko dostać NYX Professional Makeup PRO FOUNDATION MIXER Pigment do rozjaśniania, rozświetlania lub przyciemniania podkładu. Ostanio był dostęny w douglasie a teraz nawet tam go nie ma. Chyba, ze nie mam szczęścia i akurat wchodze na stronę jak sa braki :( Czy komuś udało się ostatnio go gdzieś dostać ?

Re: NYX Professional Makeup PRO FOUNDATION MIXER Pigment do rozjaśniania, rozświetlania lub przyciemniania podkładu

Właśnie szukam od jakiegoś czasu i nie ma :(

Re: NYX Professional Makeup PRO FOUNDATION MIXER Pigment do rozjaśniania, rozświetlania lub przyciemniania podkładu

Jak wypadają zamienniki tych pigmentów, chociażby Hean? 

Re: NYX Professional Makeup PRO FOUNDATION MIXER Pigment do rozjaśniania, rozświetlania lub przyciemniania podkładu

Może wycofują

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: NYX Professional Makeup PRO FOUNDATION MIXER Pigment do rozjaśniania, rozświetlania lub przyciemniania podkładu

Zostały wycofane.

Re: NYX Professional Makeup PRO FOUNDATION MIXER Pigment do rozjaśniania, rozświetlania lub przyciemniania podkładu

Hean daje radę jako zamiennik, choć wersja do rozjaśniania jest strasznie wodnista.

Re: NYX Professional Makeup PRO FOUNDATION MIXER Pigment do rozjaśniania, rozświetlania lub przyciemniania podkładu

Ja jeszcze niedawno widziałam w rossmanie :/ Niemniejsz szkoda, że wycofują

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: