Powiększanie biustu tabletkami

  • 2020-05-07, o 09:46
  • 28
  • 2 792
  • 17
  • 26

Re: Powiększanie biustu tabletkami

Każdy podchodzi do takich środków trochę inaczej. I na jednego zadziała to lepiej na innego gorzej. To co polecam to te lepsze tabletki. Tak więc nie zwracaj uwagi tak na cenę tabletek co opinie jakie te tabletki maja oraz to czy są dopuszczone przez krajowy rejestr farmaceutyczny ( takie tabletki są dobrze przebadane i na pewno Ci nie zaszkodzą....).Brałma dwa rodzaje tabletek. Pierwszych nazwy już nie pamętam ale byłam z nich średnio zadowolona.Drugie to włąśie wspomniane tutaj perfect bust. W ich przypadku udało mi się powiekszyć biust o 1 rozmiar Tak więc jestem zadowolona.

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Powiększanie biustu tabletkami

Ja nie wierze, że to działa dopóki ktoś nie przedstawi rzetelnego badania na ten temat

Re: Powiększanie biustu tabletkami

Nie sądzę by tabletki pomogły.

:)

Re: Powiększanie biustu tabletkami

To tylko ściema, żeby łatwo zarabiać. Niestety to tak nie działa - chyba, że po tabletkach anty, ale i z tym różnie bywa. ;)

Re: Powiększanie biustu tabletkami

Raczej takie tabletki nie powinny zadziałać

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

raczej to nie mozliwe

Re: Powiększanie biustu tabletkami

nie ma szans, że to będzie działać

Re: Powiększanie biustu tabletkami

nie pomoże

Może lekko przytyj i jednocześnie ćwicz żeby kilogramy się ładnie rozłożyły? ;)

nie jest to możliwe :) jedynie operacja, ale kazda ma inny i każdy jest piękny doceńmy swoją naturę :)

Re: Powiększanie biustu tabletkami

Pierwsze słysze

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: