Re: Cera naczynkowa.

  • 2015-09-27, o 02:54
  • 46
  • 14 112
  • 33
  • 37

Re: Cera naczynkowa.

A to może po prostu dobrze by było iść na zabieg?

vianek wzmacniający jest super do naczynkowej

Re: Cera naczynkowa.

Wit C to absolutna podstawa do wzmocnienia, wit E żeby uelastycznić żyły. Oprócz tego możesz np z ZSK zamówić sobie serum z wit C do zrobienia samemu, wszystko z rokitnikiem też jest super na naczynka. Ja używam lekkiego kremu z rokitnikiem Sylveco i jest fajny, ale wiadomo pękniętnych naczynek już nic nie naprawi. Na noc koniecznie warto bedzie wprowadzić kosmetyk z diosminą i hesperydyną. Polecam krem Niverosin, dobrze się wchłania, jednoczesnie nawilża. W lecie stosuje na noc bo potrzebny jest mi na dzień wiekszy filtr (używam 50) Jednak w zimie nakładałam sobie krem również i na dzien Jest dość treściwy, a zimą potrzebuję lepszego nawilżenia, poza tym ma również filtr 15. No i nadaje sie pod makijaż. Składniki w tym kremie wzmacniają naczynka tak wiec nie dochodzi do ich pękania oraz zbędnego czerwienienia się skóry. 

No i dziewczyny pijcie dużo wody. 2 litry dziennie to absolutna podstawa. 

Re: Cera naczynkowa.

U mnie również radę daje Niverosin - Mnie bardzo pomógł, teraz nawet po większym wysiłku jestem różowa a nie buraczana, a poza tym dużo rzadziej się rumienię. Ma w sobie diosminę i hesperydyne i prawda jest taka, ze kremy z tymi składnikami najlepiej wpływają na stan takiej cery.

Nie ma kremu, po którym znikną naczynka. Sa ewentualnie takie, ktore je wzmocnią i nie nie będą sie powiększać. Liczy sie równiez to jaki tryb zycia sie prowadzi:

picie dużej ilości wody

ograniczanie opalania się bo słońce ma negatywne działanie na cerę naczynkową

zdrowa dieta

unikanie nadmiernego wysilku fizycznego, który moze powodować pękanie naczynek

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cera naczynkowa.

Moja mama używała red blocker i kwasy owocowe, od roku nie ma problemu z naczynkami. Teraz stosuje red blocker zapobiegawczo. :D

Re: Cera naczynkowa.

ja mam skore naczynkowa i bardzo mi pomaga seria Kali musli uzywam wszystkich produktów i sa swietne.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: