Jak wygląda wasza pielęgnacja twarzy rano?

  • 2019-03-19, o 19:32
  • 38
  • 10 292
  • 28
  • 35

Myje twarz żelem, tonizuje, nakładam żel aloesow, później krem nawilżający. Jem śniadanie a następne nakładam baze pod makijaż i się maluje. :3

Re: Jak wygląda wasza pielęgnacja twarzy rano?

Podobnie jak wieczorem, ale rano zawsze używam serum z witaminą C od Eveline. Nakładam go przed nałożeniem kremu nawilżającego i kremu z SPF. Dzięki temu zapewniam sobie jeszcze lepszą ochronę przed słońcem, a przy okazji stopniowo pozbywam się przebarwień i chronię skórę przed starzeniem :)

Re: Jak wygląda wasza pielęgnacja twarzy rano?

żel myjący, krem nawilżający na twarz i pod oczy 

Re: Jak wygląda wasza pielęgnacja twarzy rano?

Ogólnie prawdziwy OCM polega na myciu wyłącznie olejami a następnie zmyciu ciepła woda ewentualnie szmatka i woda. Jednakże taka opcja sprawdzi się dla osób z cera nieproblematyczna bo ja nie wyobrażam sobie nie zmyć oleju żelem bądź pianka a mam cerę o takich skłonnościach do zapychania ze już ręce mi opadają.  Dla mnie zastosowanie pianki myjącej po olejku jest niezbędnym kolejnym krokiem. Sam olejek jest super, ale mam cerę problematyczną i muszę po prostu potraktować jego pozostałości za pomocą kosmetyku myjącego na bazie wody Resibo Ze wszystkich olejków jakie miałam do tej pory okazję przetestować to od tej firmy mi się najlepiej sprawdził.

Zresztą jeśli wczytacie się w zasady koreańskiej sztuki pielęgnacji skóry, to stosuje się tam mycie dwuetapowe: mianowicie w pierwszym kroku jest to mycie za pomocą olejku, potem dopiero mycie za pomocą pianki albo żelu. Potem dopiero nakłada się na cerę pielęgnację. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Jak wygląda wasza pielęgnacja twarzy rano?

Podobnie jak wieczorem, ale rano zawsze używam serum z witaminą C od Eveline. Nakładam go przed nałożeniem kremu nawilżającego i kremu z SPF. Dzięki temu zapewniam sobie jeszcze lepszą ochronę przed słońcem, a przy okazji stopniowo pozbywam się przebarwień i chronię skórę przed starzeniem :)

2022-02-04 02:05:39 autor Kamilla36

Czy zauważyłaś już jakieś efekty działania tego serum?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Płyn do mycia twarzy plus krem

Re: Jak wygląda wasza pielęgnacja twarzy rano?

Używam delikatnego kremu z Bielendy z tej niebieskiej linii Blue Matcha

Re: Jak wygląda wasza pielęgnacja twarzy rano?

Cera normalna w kierunku suchej (głównie zimą), z naczynkami.Opłukanie wodą, osuszenie. Serum z wit C miya, pod łoko serum z natural secrets, na to różnie - jak czuje że trzeba to krem na dzień (aktualnie bielenda z witamina c) albo sam spf

Wiele porad pielęgnacyjnych można znaleźć też na stronie https://e-urodowo.pl/

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: