odżywka do paznokci

  • 2010-11-13, o 01:38
  • 251
  • 115 559
  • 55
  • 116

Re: odżywka do paznokci

Odżywka- tylko z Eveline. Szczególnie polecam utwardzającą (diamentową), ale trzeba samemu dobrać odpowiednią stosownie do swoich potrzeb. Ja mialam po prostu słabe paznokcie, takie miękkie, cienkie jak papier. Po kuracji są bardzo twarde i wyglądają zdrowo, więc nawet nie muszę używać lakieru, bo w naturalnym wydaniu wyglądają dobrze :)

Re: odżywka do paznokci

a ja mogęp polecić Bio Power z Eveline :) to w sumie nowość, ale ja to zauwazyłam różnicę w ciągu dosłownie kilku dniach używania. Płytka bardzo szybko została utwardzona, a muszę zaznaczyć że miałam mega słabą po hybrydzie

Re: odżywka do paznokci

Jeśli chodzi o paznokcie to zdecydowanie polecam Eveline, ich odżywki są niezastąpione! Musiałabyś popatrzeć, jaka dokładnie sprosta twoim oczekiwaniom, u mnie sprawdza się TotalAction 8w1. Działa wręcz ekspresowo, a paznokcie rosną po niej jak szalone i to o wiele mocniejsze, twardsze, w ogóle się nie łamią:)

Re: odżywka do paznokci

to ja tu dorzucę kolejną odżywkę z Eveline, taką z wpaniem i kolagenem :) ja ją odkryłam dopiero niedawno, ale w tym momencie tomoja ulubiona odżywka. Jakoś najbardziej mi służy ;)

Re: odżywka do paznokci

Ja ze swojej strony mogę Ci polecić zabiegi IBX - są świetne jeśli chodzi o rekonstrukcje zniszczonych paznocki :) Natomiast jako alternatywę możesz spróbować fajnego rekonstruktora paznokci od Farmona. Opakowanie kosztuje ok. 14zł :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: odżywka do paznokci

Bielenda ma świetną linię odzywek do paznokci, Bio Vegan Nail Care, naprawdę bardzo skuteczne odżywki, sama używam i jestem bardzo zadowolona

Re: odżywka do paznokci

hmm ja to mogę polecić od eveline bio utwardzacz. w koncu cos z przystepnym ekologicznym skladem, co nie podraznia,wzmacnia paznokcie, a kosztuje niewiele...ich wczesniejsze odżywki tez mi zawsze odpowiadaly, więc nie miałam wątpliwości, że produkt "zadziała" 

Re: odżywka do paznokci

Bez dwóch zdań: w kwestii pielęgnacji paznokci to Eveline nie ma sobie równych :) Ich odżywka 8w1 Total Action to jest wręcz legendarna. I nie ma co się dziwić bo odbuduje nawet najbardziej zniszczone paznokcie.

Re: odżywka do paznokci

no właśnie, widzę że nie tylko ja uważam, że Eveline przoduje w pielęgnacji paznokci :) Ja ostatnio jestem zachwycona efektami odżywki SOS z wapniem i kolagenem. Minął tydzień kuracji i paznokcie już rozdwajają się o wiele, wiele mniej :)

Re: odżywka do paznokci

Może któraś z Was próbowała serum do paznokci Regenerum?
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: