dobra i tanie odżywka do paznokci

  • 2017-01-16, o 12:39
  • 97
  • 26 879
  • 62
  • 74

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

ja potwierdzę pozytywną opinię o Total Action 8w1 z Eveline :) dla mnie ta odzywka to już klasyk i totalne must have w kosmetyczce :) zawsze mam w domu buteleczkę, aby w razie czego wzmocnić paznokcie.

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

ja potwierdzę pozytywną opinię o Total Action 8w1 z Eveline :) dla mnie ta odzywka to już klasyk i totalne must have w kosmetyczce :) zawsze mam w domu buteleczkę, aby w razie czego wzmocnić paznokcie.

2020-06-24 08:54:27 autor celiaaa

Ja miałam po niej paznokcie w opłakanym stanie. Formaldehyd im nie służy najwyraźniej :( 

K.K.

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

10 w 1 Semilaca

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Z olejkiem z konopi siewnych z Bielendy z serii Bio Vegan Nail Care . Dla mnie najlepsza

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Wiadomo, że Eveline króluje w kategorii dobre i tanie odżywki do paznokci ;) Dla mnie najlepszą z nich jest Bio Power. Ma ładny mleczny kolor, dla mnie to plus. Choć oczywiście najbardziej liczy się działania. A ta odzywka faktycznie bardzo szybko wzmacnia paznokcie i je regeneruje. Po prostu obiecnice producenta zostają spełnione.

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Jeśli chodzi o 8w1 z Eveline to i ja tutaj muszę się pozytywne wypowiedziec :) Już od dłuższego czasu ta odżywka ma ulepszony skład, bez formaldehydu, więc jest bezpieczna w stosowaniu. A efekty są też super :)

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Najlepsze odżywki do paznokci to według mnie te z naturalnych składników, które można zrobić w domu! :D

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

semilaca

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Haha :D chciałam tutaj napisać 8w1 Total Action z Eveline, ale widzę że już mnie dziewczyny ubiegły :)

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Diament z Eveline - dla mnie ta odżywka to numer jeden w pielęgnacji paznokci. Choć ich inne odżywki też są jak najbardziej ok. Ale jednak ta zrobiła na mnie największe wrażenie :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: