Ile masz pomadek w swojej kosmetyczce?

  • 2020-10-29, o 17:55
  • 33
  • 1 846
  • 15
  • 19

Ile masz pomadek w swojej kosmetyczce?

Kto się przyzna? :D

Re: Ile masz pomadek w swojej kosmetyczce?

nigdy nie liczyłam ale chyba coś około 20

Re: Ile masz pomadek w swojej kosmetyczce?

Dużo, bardzo dużo :) A udaje Wam się czasem zużyć pomadki do końca? Mi bardzo rzadko. 

Re: Ile masz pomadek w swojej kosmetyczce?

Właśnie policzyłam z czystej ciekawości i wyszło mi, że mam 16. A cały czas chce nowe, bo uważam, że nie mam czym się malować :D
K.K.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ile masz pomadek w swojej kosmetyczce?

Pomadki to moje uzależnienie, choć nie tylko one ;) Boję się policzyć, ile mam :D

Re: Ile masz pomadek w swojej kosmetyczce?

Ja tylko jak przechodzę i widzę gdzieś pomadkę to od razu biorę, więc mam ich tyle że nie potrafię zliczyć 

Re: Ile masz pomadek w swojej kosmetyczce?

Widzę, że nie tylko ja mam bzika na punkcie pomadek :D 

Re: Ile masz pomadek w swojej kosmetyczce?

O matko, ciągle je kupuję, mimo że mam już ich pełno :D Na ten moment kolekcja liczy około 40 i stale się powiększa...

Re: Ile masz pomadek w swojej kosmetyczce?

Policzyłam i mam ok. 60 sztuk :D Ostatnio strasznie spodobały mi się pomadki Dermacol i chcę więcej kolorów :)

Re: Ile masz pomadek w swojej kosmetyczce?

W mojej kosmetyczce znajduje się bardzo dużo pomadek, zwłaszcza tych matowych. Kilka klasycznych czerwonych, mnóstwo w moim ulubionym kolorze nude tylko w innych odcieniach, a także kilka szalonych kolorków się znajdzie. Pomadek nigdy za wiele! :D

Re: Ile masz pomadek w swojej kosmetyczce?

W mojej kosmetyczce znajduje się bardzo dużo pomadek, zwłaszcza tych matowych. Kilka klasycznych czerwonych, mnóstwo w moim ulubionym kolorze nude tylko w innych odcieniach, a także kilka szalonych kolorków się znajdzie. Pomadek nigdy za wiele! :D

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: