Wysuszone usta - na pomoc !

  • 2013-02-24, o 15:32
  • 183
  • 97 157
  • 77
  • 132

Ja bym polecila smarowanie ich aloesem, ktory przy okazji zalagodzi podraznienia.

A to nie jest żadne uczulenie? Ta obwódka troche tak wygląda.

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

bez dobrej pomadki ani rusz, w lecie mój must have to sunnyday oeparol świetna nawilżająca pomadka z filtrem uv, jest bardzo wygodna w stosowaniu, pachnie ładnie i długo daje efekt nawilżenia na ustach

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

testował ktoś takie pomadki z myia? zastanawiałam się nad zakupem bo chyba są nawilżające, najbardziej przekonują mnie kolory bo sa niektore bardzo naturalne ale ta cena to kosmos i nie wiem czy warto

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Kup sobie dobry balsam i powinno pomóc. Ja używam z Bielendy nawilżająco odżywczy z serii Eco Nature. Mnie pomaga

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Ja bym polecila smarowanie ich aloesem, ktory przy okazji zalagodzi podraznienia.
2020-06-15 11:36:13 autor Trusiak

 

Ojej jak tylko odrobina aloesu znajdzie się na moich ustach, to jest masakra ;) Wyjątkowo jest niesmacznie.

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

A nakładanie miodu???Dla mnie aloes jest zwyt wody a teraz z wiatrach zimnych wysusza to juz maksymalnie

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Miód jak najbardziej, aloes absolutnie nie, bo jest gorzki i niesmaczny. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

ja robie regularnie peeling mam taka pomadke z peelingiem od orientany i nakladam ja przed tym jak zaczne sie malowac akurat gdy sie umaluje usta sa miekkie nawilzone i gladie i mozna nakladac jakis kolorek na usta ;)

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Macie może do polecenia lip bomb dobry?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: